VERSACE

Versace

Oprawki do okularów korekcyjnych od marki VERSACE to jedne z najbardziej luksusowych i wyjątkowych jakie znajdziesz w kolekcji naszego sklepu internetowego. Ich ikoniczność i dynamiczność całkowicie odgradza je od współczesnych kanonów stylów. Liczne nawiązania do świata antycznej mitologii to najczęściej wykorzystywane motywy w stylistyce tej marki. VERSACE jest uosobieniem współczesnego, ostentacyjnego i prowokacyjnego stylu dla odważnych. Dlatego też jeśli lubisz się wyróżniać, to z pewnością nasze oprawki VERSACE będą idealnym dla Ciebie wyborem!

 

 

Oprawki i okulary korekcyjne Versace

 

 

W okularach od marki VERSACE najczęściej chodzą przebojowe i pewne siebie osoby. Okulary te lubią bowiem epatować swoim kształtem, kolorem i detalami. W ich ofercie znajdziesz jednakże również bardziej stonowane ich warianty. Jednakże mimo to, z całą pewnością zrobisz w nich wrażenie na każdym, kto Cię zobaczy. Oprawki VERSACE są perfekcyjnie wykończone, a ich detale idealnie dopracowane co sprawia, że każdy ich model wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki optycznej.

 

W kolekcji oprawek okularowych VERSACE znajdują się modele zarówno damskie, jak i męskie. Ich kolorystyka zazwyczaj skupia się na takich barwach jak czarny, niebieski, bordowy, szary czy brązowy. Konstrukcje wykonane są z wysokiej jakości metalu bądź tworzywa sztucznego co sprawia, że bardzo dobrze się noszą i są wytrzymałe.

 

Okulary marki VERSACE pasują do każdego typu urody, miejsca czy okazji. Dlatego też jeśli szukasz czegoś neutralnego, to w propozycjach VERSACE również znajdziesz coś dla siebie. Dla naszych klientek przygotowaliśmy okulary z lekko falistymi i bardziej wydłużonymi bokami ramek. Z kolei dla panów mamy całą gamę tych typów, z grubszymi i bardziej wyrazistymi oprawami. Postaw więc na zmianę, wybierz nową modną ramkę od tej znamienitej marki jaką jest VERSACE i ciesz się najbardziej stylowymi obecnie okularami na rynku.

 

Przedstawione w tym dziale modele to tylko same oprawki do okularów korekcyjnych. Po szkła do nich będziesz już musiał się udać do punktu optycznego, na przykład jednego z naszych salonów stacjonarnych Soczewki24 lub Viu Viu Optica. Aktualną ich listę znajdziesz w zakładce „Nasze salony”.

 

Dostępne u nas oprawki VERSACE to najnowsze i bestsellerowe modele, które pochodzą z kolekcji marki dostępnej na całym świecie. Do oprawek otrzymasz oryginalne etui oraz ściereczkę do czyszczenia okularów. Życzymy udanych poszukiwań wymarzonych i idealnych oprawek korekcyjnych, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.