srodki-czyszczace-okulary
Sklep z soczewkami i okularami - Soczewki24.pl
  • +48 533 363 565
    +48 71 757 53 88
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Znajdź najbliższy salon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Środki czyszczące okulary

Dostępne w tym dziale środki czyszczące do okularów to wysokiej jakości, skuteczne i niedrogie specyfiki. W przedstawionej ofercie znajdziesz różnego rodzaju ich warianty oraz pojemności. Dlatego też jeśli poszukujesz idealnego płynu do czyszczenia swoich okularów w rozsądnej cenie, to w tym dziale z pewnością go znajdziesz. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Chemax 2 (125ml)

Chemax 2 (125ml)
Producent: Chemax
Cena: 24,90 zł
szt.

CHEMAX 2 (25 ml)

CHEMAX 2 (25 ml)
Producent: Chemax
Cena: 9,00 zł
szt.

Chemax 2 (85ml)

Chemax 2 (85ml)
Producent: Chemax
Cena: 17,90 zł
szt.

CHEMAX 3 (25 ml)

CHEMAX 3 (25 ml)
Producent: Chemax
Cena: 9,00 zł
szt.


Odpowiednie dbanie o czystość okularów jest bardzo ważne, ponieważ dzięki temu zapobiegniesz zarysowaniu się ich szkieł i pojawienia się smug, które mogą prowadzić do powstania ślepych kropek na soczewce. Dostępne u nas środki czyszczące służą do czyszczenia szkieł okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. W naszej ofercie posiadamy tylko preparaty, które pochodzą od doświadczonych producentów z branży optycznej. Wśród ich produktów znajdziesz między innymi takie, które nie posiadają w swoim składzie alkoholu, ani innych żrących substancji chemicznych. Dzięki temu możesz je stosować bez obaw o swoje okulary. Większość z naszych produktów została stworzona z naturalnych substancji, a co za tym idzie, aktywność ich jest bardzo delikatna. Co więcej, zaproponowane w tym dziale produkty posiadają także właściwości ochronne czy absorbujące bród i cząsteczki pary wodnej. Dzięki temu, gdy na przykład często parują Ci szkła, to przy pomocy dostępnym u nas produktom, uwolnisz się od takich sytuacji. Niektóre nasze płyny do czyszczenia okularów są bardzo poręczne, gdyż ich wielkość idealnie przystosowana jest do noszenia nawet w małej torebce lub nawet kieszeni.

Do niektórych oferowanych preparatów dołączone są także ściereczki z mikrofazy, które idealnie nadają się do przecierania szkieł wszystkich typów okularów. Pojemniki z płynami są praktyczne i łatwe w użyciu, aby jak najbardziej ułatwić szybkie i odpowiednie z nich korzystanie. Ponadto nasze specyfiki mają przyjemny zapach, a zatem możesz bez problemu użyć ich w każdym miejscu, zawsze, kiedy potrzebujesz. Życzymy Ci zatem udanych zakupów i polecamy się na przyszłość!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl