Płyny do soczewek miękkich

 

Płyn do soczewek kontaktowych pozwala na zachowanie odpowiedniej higieny oraz zdrowia oczu w przypadku użytkowania soczewek kontaktowych o dłuższym niż jednodniowy tryb wymiany. Specjalistyczne płyny przeznaczone do pielęgnacji soczewek kontaktowych utrzymują je w czystości, zapewniają odpowiednie nawilżenia oraz dezynfekcję. Soczewki należy czyścić i przechowywać w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem. Dzięki właściwej pielęgnacji, noszenie soczewek kontaktowych jest komfortowe przez cały okres ich użytkowania. W zależności od rodzaju użytkowanych soczewek należy stosować odpowiednio płyny do soczewek miękkich lub płyny do soczewek twardych. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć takie marki płynów do soczewek miękkich: Opti-Free, ReNu SoloCare, czy Eye Care.

 

 


Soczewki kontaktowe miękkie to najpopularniejszy wariant, jaki jest obecnie dostępny na rynku. Rozwój zaawansowanych technologii produkcji miękkich soczewek kontaktowych praktycznie całkowicie wyeliminował poprzednie soczewki - twarde. Do głównych zalet soczewek miękkich należą cienki materiał oraz przepuszczalność tlenu do oka. Miękkie soczewki dzielą się na hydrożelowe oraz silikonowo-hydrożelowe. W przypadku miękkich soczewek dwutygodniowych lub miesięcznych należy stosować do ich pielęgnacji specjalistyczne płyny, aby zachowały swoje właściwości przez cały, zlecany przez producenta, okres użytkowania.

 

Płyny i krople dostosowane do miękkich soczewek kontaktowych, które znajdziesz w ofercie naszego e-sklepu Soczewki24.pl, są niezwykle łatwe w użyciu. Posiadamy w stałej ofercie ich szeroki wybór, ponieważ soczewki miękkie są najchętniej wybieranymi i kupowanymi przez naszych klientów. Dlatego też jeśli poszukujesz sprawdzonych i bardzo dobrych pod względem jakości środków do pielęgnacji soczewek kontaktowych miękkich, to z całą pewnością u nas je znajdziesz. Płynów przeznaczonych tylko do soczewek miękkich nie należy stosować do twardych soczewek kontaktowych, gdyż dla nich przeznaczone są środki o zupełnie innych właściwościach.

Sprawdź naszą ofertę płynów do soczewek kontaktowych miękkich. Niektóre z nich można czasem kupić z promocyjnej cenie lub atrakcyjnym cenowo zestawie. W przypadku pytań, co do dostępnych u nas produktów, zapraszamy do kontaktu przez Infolinię lub formularz kontaktowy. Życzymy udanych i satysfakcjonujących zakupów!

Płyny do soczewek kontaktowych są wyrobem medycznym przeznaczonym do czyszczenia, dezynfekcji i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel