Salony optyczne Szczecin

bezpłatne badanie wzroku Szczecin

 

Modne okulary w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica w Szczecinie!

Okulary korekcyjne nie muszą być przykrą koniecznością, jeżeli masz modne oprawki oraz doskonale dobranie do swojego stylu życia i wady wzroku soczewki korekcyjne. W salonach Soczewki24 w Outlet Park oraz Viu Viu Optica w Galerii Kaskada w Szczecinie pomocna i sympatyczna obsługa pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Salon Soczewki24 w Outlet Park to ulubiony salon optyczny oszczędnych mieszkańców Szczecina, którzy lubią korzystać z wyjątkowych okazji i wyprzedaży. W salonie można znaleźć oprawy na każdą kieszeń, a także markowe jak Ray-Ban, Vogue czy Guess oraz soczewki okularowe do korekcji każdej wady wzroku: krótkowzroczności, astygmatyzmu, presbiopii. Klienci, którzy poszukują modnych dodatków zgodnych z najnowszymi trendami, chętnie kupują okulary w salonie Viu Viu Optica w Kaskadzie ze względu na szeroką gamę modeli korekcyjnych i przeciwsłonecznych z najnowszych kolekcji światowych marek takich jak Ray-Ban, Versace, Prada, Persol, Ralph Lauren, Dolce&Gabbana. W obu lokalizacjach w Szczecinie można również kupić soczewki kontaktowe m.in. popularne soczewki jednodniowe z rodziny ACUVUE oraz miesięczne z rodziny AIR OPTIX.

W obu salonach Soczewki24 oraz Viu Viu Optica w Szczecinie można zbadać wzrok w gabinecie. Przy zakupie okularów korekcyjnych badanie wzroku, aby dobrać korekcję okularową, jest bezpłatne. Gabinety są również wyposażone w odpowiedni sprzęt do wykonywania badań pod kątem doboru soczewek kontaktowych. Badanie z pierwszym dopasowaniem soczewek kontaktowych w naszych salonach optycznych w Szczecinie jest płatne, ale w cenie, poza badaniem, są soczewki próbne, nauka zakładania i zdejmowania soczewek, ich prawidłowego użytkowania oraz wizyta kontrolna.

Już teraz zapisz się na dogodny termin na badanie wzroku w salonie Soczewki24 lub Viu Viu Optica w Szczecinie >>> Zapisz się na badanie wzroku

Soczewki24 - Twój ulubiony optyk w Szczecinie! Znajdź najbliższy salon.

 

Tu znajdziesz nas w Szczecinie:

 


ViuViu Optica (Galeria Kaskada)                                  Soczewki24 (Outlet Park Szczecin)                                  


 

 

 Legenda:

 - Gabinet badania wzroku

 - Soczewki kontaktowe

 - Okulary korekcyjne

 - Okulary przeciwsłoneczne

 - Otwarte 7 dni w tygodniu (dotyczy niedziel pracujących)