Sklep z soczewkami i okularami - Soczewki24.pl

 • +48 71 757 53 88
  do kasysuma:0,00 zł
  wyszukiwarka zaawansowana

  Znajdź najbliższy salon

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Salony optyczne Szczecin

  bezpłatne badanie wzroku Szczecin

   

   

  Modne okulary w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica w Szczecinie!

   

  Okulary korekcyjne nie muszą być przykrą koniecznością, jeżeli masz modne oprawki oraz doskonale dobranie do swojego stylu życia i wady wzroku soczewki korekcyjne. W salonach Soczewki24 w Outlet Park oraz Viu Viu Optica w Galerii Kaskada w Szczecinie pomocna i sympatyczna obsługa pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

   

  Salon Soczewki24 w Outlet Park to ulubiony salon optyczny oszczędnych mieszkańców Szczecina, którzy lubią korzystać z wyjątkowych okazji i wyprzedaży. W salonie można znaleźć oprawy na każdą kieszeń, a także markowe jak Ray-Ban, Vogue czy Guess oraz soczewki okularowe do korekcji każdej wady wzroku: krótkowzroczności, astygmatyzmu, presbiopii. Klienci, którzy poszukują modnych dodatków zgodnych z najnowszymi trendami, chętnie kupują okulary w salonie Viu Viu Optica w Kaskadzie ze względu na szeroką gamę modeli korekcyjnych i przeciwsłonecznych z najnowszych kolekcji światowych marek takich jak Ray-Ban, Versace, Prada, Persol, Ralph Lauren, Dolce&Gabbana. W obu lokalizacjach w Szczecinie można również kupić soczewki kontaktowe m.in. popularne soczewki jednodniowe z rodziny ACUVUE oraz miesięczne z rodziny AIR OPTIX.

   

  W obu salonach Soczewki24 oraz Viu Viu Optica w Szczecinie można zbadać wzrok w gabinecie. Przy zakupie okularów korekcyjnych badanie wzroku, aby dobrać korekcję okularową, jest bezpłatne. Gabinety są również wyposażone w odpowiedni sprzęt do wykonywania badań pod kątem doboru soczewek kontaktowych. Badanie z pierwszym dopasowaniem soczewek kontaktowych w naszych salonach optycznych w Szczecinie jest płatne, ale w cenie, poza badaniem, są soczewki próbne, nauka zakładania i zdejmowania soczewek, ich prawidłowego użytkowania oraz wizyta kontrolna.

   

  Już teraz zapisz się na dogodny termin na badanie wzroku w salonie Soczewki24 lub Viu Viu Optica w Szczecinie >>> Zapisz się na badanie wzroku

   

  Soczewki24 - Twój ulubiony optyk w Szczecinie! Znajdź najbliższy salon.

   

   

   

  Tu znajdziesz nas w Szczecinie:

   


  ViuViu Optica (Galeria Kaskada)                                    Soczewki24 (Outlet Park Szczecin)                                  


   

   

   Legenda:

   - Gabinet badania wzroku

   - Soczewki kontaktowe

   - Okulary korekcyjne

   - Okulary przeciwsłoneczne

   - Otwarte 7 dni w tygodniu (dotyczy niedziel pracujących)

   

   

   

   

   

  do góry
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl