Salony Optyczne Łódź

bezpłatne badanie wzroku Łódź

 

Modne oprawki oraz badanie wzroku gratis w salonach Soczewki24 oraz Viu Viu Optica w Łodzi!

Szeroki wybór oprawek korekcyjnych oraz okularów przeciwsłonecznych, miła obsługa oraz bezpłatne badanie wzroku przy zakupie okularów sprawiają, że salony Soczewki24 w łódzkiej Manufakturze oraz Viu Viu Optica w Galerii Łódzkiej mają liczne grono stałych klientów. Jeżeli zatem szukasz optyka w Łodzi, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Zapisz się przez prosty formularz online na badanie wzroku lub dopasowanie soczewek w salonie Viu Viu Optica lub Soczewki24 w Łodzi >>> Zapisz się na badanie wzroku

Viu Viu Optica w Galerii Łódzkiej to duży salon z liczną reprezentacją modnych okularów w szerokim zakresie cenowym, aby każdy mógł kupić ładne i doskonale korygujące wzrok okulary w ramach posiadanego budżetu. Doświadczeni pracownicy są w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie zarówno dla krótkowidzów, jak i osób z astygmatyzmem czy presbiopią. Dla osób zainteresowanych najnowszymi trendami przygotowaliśmy kolekcję markowych opraw Ray-Ban, Vogue, Emporio Armani, Tommy Hilfiger, Versace, Dolce&Gabbana, także modele najnowszych kolekcji.

Natomiast w salonie Soczewki24 w Manufakturze wiodącą marką jest Ray-Ban i ulubione okulary gwiazd Ray-Ban Aviator, Wayfarer czy Clubmaster. Certyfikat Ray-Ban® Premium Reseller, jakim wyróżniono nasz salon w Łodzi, sprawia, że do salonu trafiają wszystkie nowości od marki oraz kolekcje specjalne, niedostępne u zwykłego optyka. Salon Soczewki24 w Manufakturze na poziomie +1 to doskonałe miejsce dla wszystkich zwolenników stylu marki Ray-Ban!

W obu salonach optycznych w Łodzi można również kupić soczewki kontaktowe pochodzące od najlepszych dostawców tego typu produktów na świecie: Johnson&Johnson, Alcon, Cooper Vision oraz Bausch&Lomb. Osoby, które jeszcze nie używają soczewek kontaktowych, mogą umówić się na specjalne badania wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych, podczas której specjalista dobiera odpowiednie parametry soczewek dla danej wady wzroku oraz budowy oka pacjenta.

Szukasz optyka w Łodzi? Zapraszamy do salonu Viu Viu Optica lub Soczewki24 po idealne okulary!

 

Soczewki24 - Twój ulubiony optyk w Łodzi! Znajdź najbliższy salon.

 

Tu znajdziesz nas w Łodzi:

 


ViuViu Optica (Galeria Łódzka)                                  Soczewki24 (Manufaktura)                                  


 

 

 Legenda:

 - Gabinet badania wzroku

 - Soczewki kontaktowe

 - Okulary korekcyjne

 - Okulary przeciwsłoneczne

 - Otwarte 7 dni w tygodniu (dotyczy niedziel pracujących)