salony-optyczne-bielsko-biala
Sklep z soczewkami i okularami - Soczewki24.pl
  • +48 533 363 565
    +48 71 757 53 88
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Znajdź najbliższy salon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Salony optyczne Bielsko-Biała

bezpłatne badanie wzroku Bielsko-Biała

 

Zapraszamy do salonów optycznych Soczewki24 w Bielsku-Białej!

Szukasz modnych okularów korekcyjnych lub bezpiecznych dla oczu okularów przeciwsłonecznych w Bielsku-Białej? Zapraszamy do odwiedzenia salonów Soczewki24 w Pasażu TESCO oraz w Gemini Park.

 

W kameralnym, ale doskonale zaopatrzonym salonie Soczewki24 w Gemini Park, klienci chętnie kupują markowe oprawki Eye’m, Vogue, Ray-Ban, Guess czy Tommy Hilfiger. Szeroki asortyment pozwala na dobrania idealnych okularów także osobom o mniejszym budżecie. Kompletne okulary korekcyjne w obu naszych salonach w Bielsku-Białej można bowiem kupić już za 99 zł! Salon w Pasażu TESCO, ze względu na większą powierzchnię, oferuje jeszcze szerszy wybór tańszych oprawek korekcyjnych dla osób w każdym wieku. Podobnie jak w innych salonach optycznych Soczewki24 w Polsce także w Bielsku-Białej badanie wzroku z doborem właściwych soczewek korekcyjnych jest BEZPŁATNE przy zakupie okularów.

 

Salony Soczewki24 są równie przyjazne dla osób preferujących korekcję wady wzroku za pomocą soczewek kontaktowych. W obu punktach w Bielsku-Białej można kupić od ręki najlepsze soczewki kontaktowe miesięczne, dwutygodniowe i jednodniowe pochodzące od wiodących dostawców produktów kontaktologicznych na świecie. Każdy w Bielsku-Białej, kto chciałby zacząć stosować soczewki kontaktowe stale lub sporadycznie, powinien udać się na specjalne badania wzroku z pierwszym dopasowanie soczewek kontaktowych. W salonach Soczewki24 badanie kosztuje 79 zł w przypadku soczewek sferycznych. Podczas wizyty pacjent otrzymuje swoje pierwsze soczewki próbne gratis. Po dopasowaniu i wizycie kontrolnej może cieszyć się swobodą, którą oferuje korekcja wady wzorku za pomocą popularnych kontaktów.

 

Zapisz się już teraz przez formularz online na badanie wzroku w salonie Soczewki24 W Bielsku Białej >>> Zapisz się na badanie wzroku

 

Szukasz optyka w Bielsku-Białej? Odwiedź koniecznie salon Soczewki24 w Gemini Park lub Pasażu Tesco!

 

Znajdź najbliższy salon: 

 

 

 

Tu znajdziesz nas w Bielsku-Białej:

 


Soczewki24 (Galeria Tesco)                                  Soczewki24 (Gemini Park)                                  


 

 

 Legenda:

 - Gabinet badania wzroku

 - Soczewki kontaktowe

 - Okulary korekcyjne

 - Okulary przeciwsłoneczne

 - Otwarte 7 dni w tygodniu (dotyczy niedziel pracujących)

 

 

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl