Soczewki24 salon optyczny, Oleśnica

Zadzwoń: +48 533 364 565

Salon optyczny Soczewki24 w Oleśnicy znajduje się w pasażu Kaufland na ul. Wspólnej 1. Można zatem połączyć wizytę u optyka z codziennymi zakupami. Każdy znajdzie u nas idealne okulary w atrakcyjnej cenie. W salonie na klientów czekają modne oprawki korekcyjne oraz okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV. W ofercie posiadamy m.in legendarne okulary Ray-Ban, w tym najpopularniejsze modele jak Ray-Ban Aviator czy Ray-Ban Erica.

W salonie w Oleśnicy można kupić od ręki najpopularniejsze na naszym rynku soczewki kontaktowe Acuvue, Air Optix, Dailies, PureVision, Soflens, Biofinity oraz akcesoria, np. płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych ReNu lub EyeCare. Do wyboru są zarówno jednodniowe soczewki kontaktowe, dwutygodniowe, jak i miesięczne – wszystkie w szerokim zakresie mocy.

Sprawdź aktualne promocje w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica!

W salonie znajduje się gabinet, w którym można wykonać badanie wzroku z doborem soczewek okularowych lub pierwsze dopasowanie soczewek kontaktowych. Przy zakupie okularów badanie wzroku jest w promocyjnej cenie wynoszącej jedynie 9 zł.

Na badanie wzroku można umówić się telefonicznie lub za pomocą wygodnego formularza - umów się na badanie online. Badania w gabinecie są wykonywane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny. Pacjenci proszeni są o przyjście na umówioną godzinę oraz noszenie maseczki ochronnej.

W salonie w Oleśnicy można również odebrać zamówienia złożone w sklepie internetowym soczewki24.pl.

Salon optyczny Soczewki24 w Oleśnicy jest czynny w dni robocze, w soboty oraz handlowe niedziele.

Skorzystaj już dziś z naszych usług. Optyk Oleśnica blisko Ciebie!

Pamiętaj, że zakupy w Soczewki24.pl to zawsze:

 
Dostawa gratis
 
Możliwy odbiór osobisty w jednym z wielu punktów
 
Cashback
 
Gwarancja satysfakcji
i 30 dni na zwrot!