Soczewki24.pl, Kuźnicza

Salon optyczny Soczewki24 w centrum Wrocławia

W kameralnym, ale doskonale zaopatrzonym salonie optycznym na ul. Kuźniczej od wielu lat proponujemy klientom modne i wygodne okulary korekcyjne oraz okulary przeciwsłoneczne zapewniające ochronę UV. Do naszego salonu zaglądają równie chętnie okoliczni mieszkańcy, jak i studenci oraz pracownicy Uniwersytetu Wrocławskiego, którego główna siedziba jest zaledwie kilka kroków dalej.

W salonie mamy nie tylko okulary dla studenta, doktoranta czy profesora - okulary korekcyjne jednoogniskowe, okulary z soczewkami chroniącymi przed światłem niebieskim, okulary progresywne. Nasz optyk we Wrocławiu na ul. Kuźniczej zapewnia szeroki wybór: oprawki korekcyjne damskie i męskie, w tym oprawki Ray-Ban, ulubionej marki studentów na całym świecie.

Sprawdź aktualne promocje w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica!

W naszym salonie można kupić także soczewki kontaktowe, płyny do ich pielęgnacji, krople do oczu. W ofercie salonu znajdują się zarówno soczewki jednodniowe dla wygodnych jak i soczewki miesięczne dla oszczędnych. Tylko oryginalne soczewki i najpopularniejsze marki: ACUVUE, Dailies, Air Oprix, Biofinty. W salonie prowadzimy gabinet badania wzroku, w którym można dobrać korekcję okularową lub wykonać pierwsze dopasowanie soczewek kontaktowych.

Salon optyczny we Wrocławiu na ul. Kuźniczej jest otwarty od poniedziałku do soboty. Na wybrane badanie wzroku można umówić się wygodnie za pomocą formularza - umów się na badanie online lub telefonicznie. W salonie można odebrać również zamówienia złożone w e-sklepie soczewki24.pl

Sprawdź inne lokalizacje salonów we Wrocławiu.

W salonie można odebrać bezpłatnie produkty zamówione w sklepie internetowym.

Soczewki24.pl
Gabinet badania wzroku

ul. Kuźnicza 25/1 d
50-001 Wrocław
tel. 570 016 580

Godziny pracy salonu Soczewki24
  PONIEDZIAŁEK   10:00 - 18:00
  WTOREK   10:00 - 18:00
  ŚRODA   10:00 - 18:00
  CZWARTEK   10:00 - 18:00
  PIĄTEK   10:00 - 18:00