Soczewki24.pl, Szczecin, Galeria Kaskada

Salon optyczny Viu Viu Optica w Galerii Kaskada

Informujemy, że salon został zamknięty. Zapraszamy do naszego drugiego salonu w Outlet Park Szczecin (ul. Angrzeja Struga 42) >>>

Viu Viu Optica w Galerii Kaskada to salon przygotowany z myślą o miłośnikach najnowszych trendów i niebanalnych dodatków. Oprawki korekcyjne oraz okulary przeciwsłoneczne z logo znanego domu mody to gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz nowoczesnego designu, dzięki którym okulary będą podkreślać styl i osobowość właściciela. Dla naszych klientów mamy w salonie gorące nowości oraz bestsellerowe modele z kolekcji marek Versace, Prada, GUESS, Guy Laroche czy Dolce & Gabbana. Fani klasyki natomiast chętnie sięgną po kultowe okulary Ray-Ban. W gabinecie specjalista przeprowadza badania wzroku, aby dobrać najlepsze soczewki korekcyjne lub pierwsze soczewki kontaktowe. Klienci kupujący okulary korekcyjne mogą skorzystać z badania wzorku całkowicie bezpłatnie. Z pomocą naszych doradców każdy znajdzie tutaj rozwiązanie do swoich potrzeb – okulary progresywne, okulary do czytania, okulary do pracy przy komputerze.

Sprawdź aktualne promocje w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica!

W salonie można także kupić swoje ulubione soczewki kontaktowe i płyny do ich pielęgnacji. Do wyboru są soczewki jednodniowe, dwutygodniowe oraz miesięczne wiodących marek: soczewki Acuvue, Air Optix, Dailies, PureVision. Na badanie wzroku w salonie Viu Viu Optica w Galerii Kaskada najlepiej umówić się przez telefon albo wypełniając prosty formularza online. Wystarczy wybrać najbardziej dogodny dla siebie termin.

Nasz optyk w Szczecinie w Galerii Kaskada to również popularne miejsce do odbioru zamówień złożonych w naszym sklepie internetowym.

Viu Viu Optica i Soczewki24.pl 
Gabinet badania wzroku

Galeria Kaskada
Al. Niepodległości 36
70-404 Szczecin
tel. 533 374 565

www.galeria-kaskada.pl

Godziny pracy salonu Viu Viu Optica
  PONIEDZIAŁEK   09:00 - 21:00
  WTOREK   09:00 - 21:00
  ŚRODA   09:00 - 21:00
  CZWARTEK   09:00 - 21:00
  PIĄTEK   09:00 - 21:00
  SOBOTA   09:00 - 21:00
  NIEDZIELA (handlowa)   10:00 - 20:00