Konkurs Nowy Ty Nowa Ja z Soczewki24

Konkurs został zakończony!

 

Z przyjemnością informujemy, że konkurs "Nowy Ty, Nowa Ja z Soczewki24" został rozstrzygnięty. Dziękujemy Wam za tak liczny udział, mnóstwo kreatywnych prac i gratulujemy wygranej! Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie, ale ostatecznie po długich naradach i dyskusjach, postanowiła nagrodzić następujące osoby:

 

I miejsce

1. Agnieszka Waryś

Aparat Nikon D3300 18 105 VR Czarny + roczny zapas soczewek Acuvue®

 

II , III miejsce

2. Barbara Łazicka

- Aparat Instax 8 wraz z filmami Instax z 10 zdjęciami + roczny zapas soczewek kontaktowych ACUVUE®

3. Mateusz Kołodziej

- Aparat Instax 8 wraz z filmami Instax z 10 zdjęciami + roczny zapas soczewek kontaktowych ACUVUE®

 

IV i V miejsce

4. Magdalena Mały

- Aparat Instax 8 wraz z filmami Instax z 10 zdjęciami

5. Joanna Słotwińska

- Aparat Instax 8 wraz z filmami Instax z 10 zdjęciami

 

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń i również kreatywny wkład innych uczestników, Komisja postanowiła przyznać także 4 nagrody pocieszenia. Są nimi zestawy składające się z plecaka i ręcznika z mikrofibry.

 

Wyróżnienia:

- Adam Kuźniar i Sonia Wieruszewska

Mateusz Czajkowski

- Karolina Mazgaj

- Michał Szymański

 

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim osobom i prosimy je o kontakt w sprawie odbioru nagród. Zapraszamy także do kolejnych naszych konkursów już niebawem i życzymy wszystkiego dobrego!

 

 Co możesz wygrać?

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? 

Dokonaj zakupu soczewek kontaktowych ACUVUE® w salonie Soczewki24, Viu Viu Optica lub sklepie internetowym www.soczewki24.pl oraz

... opowiedz lub pokaż nam w wybrany sposób:

Pracę  konkursową należy wysłać w czasie trwania promocji na adres e-mail: konkurs@soczewki24.pl 

Promocja konsumencka trwa od 26.06.2017 roku do 06.08.2017 roku. Szczegóły dostępne w regulaminie promocji.

 

* Niniejsza strona ma charakter informacyjno-reklamowy. Jest prowadzona i redagowana przez firmę Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., która jest autorem materiałów i opracowań na stronie i ponosi pełną odpowiedzialność za jej zawartość. Przeznaczona jest dla mieszkańców Polski. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią podstawy do diagnozowania konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób, a przekazywanie przez Johnson & Johnson ogólnych informacji odnośnie stanu zdrowia i wad wzroku nie zastępuje porady lekarza specjalisty. W przypadku wystąpienia problemów ze wzrokiem należy udać się do właściwego lekarza specjalisty celem wykonania stosownych badań. Johnson & Johnson nie ponosi odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania lub leczenia wad wzroku. Promocja konsumencka prowadzona jest na obszarze terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od 26 czerwca do 06 sierpnia 2017 r. (włącznie). W promocji konsumenckiej może wziąć udział osoba pełnoletnia, która w salonie Soczewki24 lub sklepie internetowym Soczewki24.pl dokona zakupu soczewek kontaktowych ACUVUE® w okresie od 26 czerwca do 26 lipca 2017r. Zwycięzcami promocji konsumenckiej będzie pięciu Uczestników, którzy zakupią soczewki kontaktowe ACUVUE® w okresie jej trwania i prześlą pracę opisującą „Jak zmienił się mój dzień dzięki ACUVUE®” na adres e-mail: konkurs@soczewki24.pl. Jedna osoba może wygrać tylko jedną Nagrodę. Organizatorem promocji konsumenckiej jest firma Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa. Realizatorem promocji jest AVIS Wojciech Kurpiel ul. Okrzei 68, 55-080 Kąty Wrocławskie NIP 896-122-97-59 REGON 020065001. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.soczewki24.pl oraz w siedzibie organizatora. ACUVUE®, 1-DAY ACUVUE® TruEye®, 1-DAY ACUVUE® MOIST, 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL, 1-DAY ACUVUE® DEFINE®, NATURAL SPARKLE™, NATURAL SHIMMER™, ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM, ACUVUE OASYS® 1-Day, HYDRACLEAR®, HydraLuxe™, LACREON®, BEAUTY WRAPPED IN CONFORT™, ACCELERATED STABILISATION DESIGN™ i SOCZEWKA, KTÓRA ZMIENIA Wszystko™ są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS0000032278, NIP 113-00-20-467, o kapitale zakładowym 39 751 500,00 złotych. © Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. 2017. SOCZEWKI24/2017/06/8110