katalog-produktow
Sklep z soczewkami i okularami - Soczewki24.pl
  • +48 533 363 565
    +48 71 757 53 88
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

BioTrue 300 ml

Cena: 39,99 zł 39.99

4.7

BioTrue 300 ml 4.7 (Ilość ocen: 1)
szt.

Program lojalnościowy Zyskujesz 1.95 zł

dodaj do przechowalni

BioTrue™ 300 ml

Wyjątkowy, wielozadaniowy płyn do miękkich soczewek kontaktowych. Został on stworzony i wypromowany przez firmę Bausch & Lomb. Płyn BioTrue™ to wyjątkowa formuła, która jednocześnie czyści, chroni i zabezpiecza soczewki kontaktowe różnego rodzaju: kolorowe, sferyczne, toryczne czy multifoklane. W tym opakowaniu znajduje się aż 300 ml środka - z reguły starcza on przynajmniej na pół roku.

Płyn do soczewek kontaktowych BioTrue™ został stworzony w oparciu o fizjologię ludzkiego oka. Jego działanie jest więc bardzo naturalne i podobne do ludzkich łez. Nawet odczyn płynu BioTrue™  odpowiada pH zdrowych łez. To z kolei pomaga zachować naturalne środowisko na powierzchni gałki ocznej i pozwala optymalnie działać dwóm środkom dezynfekującym, które są w nim zawarte.

W płynie BioTrue™ zawarto także hialuronian, czyli naturalny środek nawilżający występujący w organizmie i ludzkim oku. W badaniach, które przeprowadzono podczas tworzenia tego płynu wykazano, że nawet po upływie 20 godzin na powierzchni soczewek kontaktowych hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych utrzymuje się nawilżenie i wilgoć, które wpływają na komfort i wygodę ich noszenia. Co ciekawe też, płyn do soczewek BioTrue™ przedłuża działanie pewnych korzystnych dla filmu łzowego białek. Zabezpiecza on również i chroni cząsteczki lizozymu, co pomaga utrzymać naturalne działanie przeciwbakteryjne i zapobiega denaturacji. W badaniach nad tym samym płynem dowiedziono jeszcze, że pozwala on na zachowanie ponad 13-krotnie wyższej ilości aktywnych lizozymów niż inne, konkurencyjne płyny do soczewek kontaktowych.

Zalety płynu BioTrue™ 300 ml:

- najwyższa skuteczność i szybkie, długotrwałe działanie
- dodatkowe nawilżenie soczewek
- duże opakowanie, które starcza na dłużej

Skład:

W składzie tego płynu znajdziemy: sulfobetaina, hialuronian, kwas borowy, boran sodu, poloksamina, chlorek sodu, sól dwusodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego, 0,00013% roztworu biguanidu poliaminopropylu oraz 0,0001% polyquaternium.

Płyn BioTrue™ kupisz także w naszym e-sklepie Soczewki24.pl w większym opakowaniu: BioTrue™ 120 ml.

Opis

Wybrane dla Ciebie

 
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl