V
Sklep z soczewkami i okularami - Soczewki24.pl

 • +48 71 757 53 88
  do kasysuma:0,00 zł
  wyszukiwarka zaawansowana
  Płyn do soczewek BioTrue
  • Płyn do soczewek BioTrue

  BioTrue 300 ml

  Dostępność: brak towaru
  Cena: 39,90 zł39.90

  4.7

  BioTrue 300 ml4.7(Ilość ocen: 1)
  szt.

  Program lojalnościowy Zyskujesz 1.95 zł

  dodaj do przechowalni

  BioTrue™ 300 ml

  Wyjątkowy, wielozadaniowy płyn do miękkich soczewek kontaktowych. Został on stworzony i wypromowany przez firmę Bausch & Lomb. Płyn BioTrue™ to wyjątkowa formuła, która jednocześnie czyści, chroni i zabezpiecza soczewki kontaktowe różnego rodzaju: kolorowe, sferyczne, toryczne czy multifoklane. W tym opakowaniu znajduje się aż 300 ml środka - z reguły starcza on przynajmniej na pół roku.

  Płyn do soczewek kontaktowych BioTrue™ został stworzony w oparciu o fizjologię ludzkiego oka. Jego działanie jest więc bardzo naturalne i podobne do ludzkich łez. Nawet odczyn płynu BioTrue™  odpowiada pH zdrowych łez. To z kolei pomaga zachować naturalne środowisko na powierzchni gałki ocznej i pozwala optymalnie działać dwóm środkom dezynfekującym, które są w nim zawarte.

  W płynie BioTrue™ zawarto także hialuronian, czyli naturalny środek nawilżający występujący w organizmie i ludzkim oku. W badaniach, które przeprowadzono podczas tworzenia tego płynu wykazano, że nawet po upływie 20 godzin na powierzchni soczewek kontaktowych hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych utrzymuje się nawilżenie i wilgoć, które wpływają na komfort i wygodę ich noszenia. Co ciekawe też, płyn do soczewek BioTrue™ przedłuża działanie pewnych korzystnych dla filmu łzowego białek. Zabezpiecza on również i chroni cząsteczki lizozymu, co pomaga utrzymać naturalne działanie przeciwbakteryjne i zapobiega denaturacji. W badaniach nad tym samym płynem dowiedziono jeszcze, że pozwala on na zachowanie ponad 13-krotnie wyższej ilości aktywnych lizozymów niż inne, konkurencyjne płyny do soczewek kontaktowych.

  Zalety płynu BioTrue™ 300 ml:

  - najwyższa skuteczność i szybkie, długotrwałe działanie
  - dodatkowe nawilżenie soczewek
  - duże opakowanie, które starcza na dłużej

  Skład:

  W składzie tego płynu znajdziemy: sulfobetaina, hialuronian, kwas borowy, boran sodu, poloksamina, chlorek sodu, sól dwusodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego, 0,00013% roztworu biguanidu poliaminopropylu oraz 0,0001% polyquaternium.

  Płyn BioTrue™ kupisz także w naszym e-sklepie Soczewki24.pl w większym opakowaniu: BioTrue™ 120 ml.

  Opis

  Wybrane dla Ciebie

  do góry
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl