katalog-produktow
  • +48 533 363 565
    +48 71 757 53 88
  • Mapa sklepów
  • Wyślij e-mail
  • Zaloguj się, bądź utwórz konto!
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Proclear Multifocal typ D 3 szt.

Cena: 69,90 zł 69.90

Kupując więcej oszczędzasz

2-3 SZTUKI: 67,90 zł 67.90
4 I WIĘCEJ: 64,90 zł 64.90


quantity op.

CASHBACK Zyskujesz 3.45 zł

dodaj do przechowalni
Proclear Multifocal typ D 3 szt. Ocena: 4.8 (Ilość ocen: 3)
Producent: Cooper Vision

Opis

Miesięczne wieloogniskowe soczewki kontaktowe Proclear Multifocal typ D (dal), firmy Cooper Vision, zostały stworzone dla pacjentów z prezbiopią (starczowzrocznością). Prezbiopia powoduje, że po ok. 45. roku życia zaczynamy mieć kłopoty z widzeniem na dalekie i bliskie odległości.

Przy produkcji soczewek Proclear Multifocal zastosowano PC Technology™. Dzięki której materiał Omafilcon A, z którego wykonane są soczewki kontaktowe, wiąże wodę oraz zmniejsza wysychanie soczewek. PC Technology™ sprawia także, że cząsteczki wody przyciągane i wiązane są również na powierzchni soczewki tworząc barierę wodną, która utrzymuje soczewkę w czystości. Oznacza to, że soczewki kontaktowe z rodziny Proclear pozostają wysoko uwodnione, dzięki czemu są bardzo komfortowe w noszeniu przez cały dzień. W soczewce Proclear multifocal wykorzystano technologię Balanced Progressive™ firmy CooperVision - dwie różne konstrukcje optyczne w celu zapewnienia wyjątkowej jakości widzenia - z bliska, z daleka i z odległości pośrednich.

Zalety produktu:

- doskonała jakość widzenia w każdej odległości
- technologia Balanced Progressive maksymalizuje obuoczną ostrość widzenia na każdą odległość - bliską, średnią i daleką
- wykorzystanie Technologii PC zapewnia wyjątkową całodzienną wygodę
- wygoda użytkownika przez cały dzień
- dogodny, miesięczny cykl wymiany
- PC Technology™ dla pacjentów z suchością oczu

Czas oczekiwania: 5-6 dni roboczych.

Opinie o produkcie (3)

1 września 2017

Super soczewki. Używam od ponad roku i nie mam żadnych problemów. Pozwalają na ciągłe noszenie bez zdejmowania nawet do 10 dni. Potem konserwacja, czyszczenie i dalej można je nosić. Przeciętnie jeden komplet wystarcza mi na 1/5 miesiąca. Polecam je gorąco! :)

Proclear Multifocal typ D 3 szt.
1 września 2017

Genialne soczewki kontaktowe. Łatwo się je zakłada, są praktyczne nieodczuwalne i starczają na dłużej niż miesiąc. Polecam je każdemu!

Proclear Multifocal typ D 3 szt.
1 września 2017

Najlepsze miesięczne soczewki jakie są!!! Kiedyś spróbowałam innych, ale szybko wróciła do tych. Nigdy więcej nie będę ryzykować! Są po prostu idealne :)

Proclear Multifocal typ D 3 szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl