katalog-produktow
  • +48 533 363 565
    +48 71 757 53 88
  • Mapa sklepów
  • Wyślij e-mail
  • Zaloguj się, bądź utwórz konto!
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Proclear Multifocal typ N 3 szt.

Cena: 89,99 zł 89.99

Kupując więcej oszczędzasz

2-3 SZTUKI: 87,99 zł 87.99
4 I WIĘCEJ: 84,99 zł 84.99


quantity op.

CASHBACK Zyskujesz 4.45 zł

dodaj do przechowalni
Proclear Multifocal typ N 3 szt. Ocena: 4.7 (Ilość ocen: 3)
Producent: Cooper Vision

Opis

Miesięczne wieloogniskowe soczewki kontaktowe Proclear Multifocal typ N (bliż), firmy Cooper Vision, zostały stworzone dla pacjentów z prezbiopią (starczowzrocznością). Prezbiopia powoduje, że po ok. 45. roku życia zaczynamy mieć kłopoty z widzeniem na dalekie i bliskie odległości.
Przy produkcji soczewek Proclear Multifocal zastosowano PC Technology™. Dzięki której materiał Omafilcon A, z którego wykonane są soczewki kontaktowe, wiąże wodę oraz zmniejsza wysychanie soczewek. PC Technology™ sprawia także, że cząsteczki wody przyciągane i wiązane są również na powierzchni soczewki tworząc barierę wodną, która utrzymuje soczewkę w czystości. Oznacza to, że soczewki kontaktowe z rodziny Proclear pozostają wysoko uwodnione, dzięki czemu są bardzo komfortowe w noszeniu przez cały dzień. W soczewce Proclear multifocal wykorzystano technologię Balanced Progressive™ firmy CooperVision - dwie różne konstrukcje optyczne w celu zapewnienia wyjątkowej jakości widzenia - z bliska, z daleka i z odległości pośrednich.

Zalety produktu:

- doskonała jakość widzenia w każdej odległości
- technologia Balanced Progressive maksymalizuje obuoczną ostrość widzenia na każdą odległość - bliską, średnią i daleką
- wykorzystanie Technologii PC zapewnia wyjątkową całodzienną wygodę
- wygoda użytkownika przez cały dzień
- dogodny, miesięczny cykl wymiany
- PC Technology™ dla pacjentów z suchością oczu

Czas oczekiwania: 5-6 dni robocze

Opinie o produkcie (3)

1 września 2017

Soczewki kontaktowe Proclear Multifocal uwolniły mnie od okularów korekcyjnych! Nie spodziewałem się, że tak szybko przystawię się na soczewki, najwyraźniej trafiłem od razu na świetny egzemplarz. Polecam je wszystkim, u których wzrok już nie ten ;P

Proclear Multifocal typ N 3 szt.
1 września 2017

idealne soczewki kontaktowe! Bardzo dobrze nawilżone, dzięki czemu łatwo je ściągnąć i założyć. Z czystym sumieniem polecam je każdemu!

Proclear Multifocal typ N 3 szt.
1 września 2017

Jestem użytkowniczką soczewek kontaktowych już od 3-4 lat. Na początku korzystałam z wariantów konkurencyjnej firmy, ale ich soczewki cały czas mi spadały lub szybko się wysuszały. Te są idealne!!! Mogę z nich korzystać praktycznie przez cały dzień i nawet pod koniec dnia efekt jest ten sam. Wystarczają mi one na ponad miesiąc, więc jest super. Polecam ten wariant każdej osobie u której wzrok już nie ten ;)

Proclear Multifocal typ N 3 szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl