Salony Optyczne Katowice

Zapraszamy do salonów sieci Soczewki24 oraz Viu Viu Optica w Katowicach!
Jeżeli zamierzasz w najbliższym czasie kupić okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne albo korygujesz swoją wadę wzroku za pomocą soczewek kontaktowych, to koniecznie odwiedź jeden z naszych salonów Soczewki24 lub Viu Viu Optica w Katowicach.


W każdym z naszych salonów spotkasz kompetentnych i przyjaznych pracowników, którzy w przystępny sposób zaprezentują wszelkie możliwości związane z korekcją każdej wady wzroku i zaproponują najlepsze rozwiązanie. Bez względu na to czy potrzebujesz okularów progresywnych, do czytania, czy tylko do pracy przy monitorze komputera - w salonie Soczewki24 lub Viu Viu Optica znajdzie okulary skrojone na miarę swoich oczekiwań oraz posiadanego budżetu.


Nowe kolekcje reprezentujące najnowsze trendy w modzie okularowej to atut oferty salonów marki Viu Viu Optica, także tych w Katowicach. Versace, Tommy Hilfiger, Tom Ford, Emporio Armani, Prada oraz kultowy Ray-Ban, to tylko niektóre marki, jakie można tutaj znaleźć. Natomiast w salonie Soczewki24 w Dąbrówce klienci cenią sobie szeroki wybór klasycznych modeli oprawek korekcyjnych w atrakcyjnych cenach. Kompletną parę okularów korekcyjnych można tutaj kupić już za 99 zł! Badanie wzroku w celu dobrania korekcji okularowej jest bezpłatne przy zakupie okularów korekcyjnych, a zatem każdy klient może się upewnić, czy jego wada nie uległa zmianie. Podobnie jest w salonach Viu Viu Optica w Silesia City Center oraz Galerii Katowickiej, gdzie również można zbadać wzrok w gabinecie, aby dobrać odpowiednie korekcyjne soczewki okularowe.


Mieszkańcy Katowic, którzy zamierzają dołączyć do grona użytkowników soczewek kontaktowych, powinni przejść specjalne badanie pod kątem ich doboru. Badanie wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych w salonach Soczewki24 oraz Viu Viu Optica jest płatne, ale w ramach wizyty pacjent otrzymuje soczewki próbne gratis.


Zapisz się przez formularz online na badanie wzroku w salonie Soczewki24 lub Viu Viu Optica w Katowicach >>> Zapisz się na badanie wzroku


Klienci, którzy są już użytkownikami soczewek kontaktowych kupują je chętnie w Katowicach na specjalnych stoisku Soczewki24 w Silesia City Center. Na stoisku dostępne są od ręki najpopularniejsze soczewki kontaktowe miesięczne i jednodniowe, a także akcesoria, płyny oraz krople do oczu. Ofertę wyspy Soczewki24 w Katowicach uzupełniają okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV, który zapewnia skuteczną ochronę oczu przed szkodliwym wpływem słońca.


Optyk w Katowicach? Tylko salony Soczewki24 i Viu Viu Optica! Znajdź najbliższy salon.

Tu znajdziesz nas w Katowicach:


Viu Viu Optica (Silesia City Center)                                  Soczewki24 (Silesia City Center)                                  Viu Viu Optica/Soczewki24 (Galeria Katowicka)                        ikony bez gabinetuSoczewki24 (Centrum Handlowe Dąbrówka)                   


 

 Legenda:

 - Gabinet badania wzroku

 - Soczewki kontaktowe

 - Okulary korekcyjne

 - Okulary przeciwsłoneczne

 - Otwarte 7 dni w tygodniu (dotyczy niedziel pracujących)