Sklep z soczewkami i okularami - Soczewki24.pl

 • +48 71 757 53 88
  do kasysuma:0,00 zł
  wyszukiwarka zaawansowana

  Znajdź najbliższy salon

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Salony Optyczne Katowice

  Zapraszamy do salonów sieci Soczewki24 oraz Viu Viu Optica w Katowicach!
  Jeżeli zamierzasz w najbliższym czasie kupić okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne albo korygujesz swoją wadę wzroku za pomocą soczewek kontaktowych, to koniecznie odwiedź jeden z naszych salonów Soczewki24 lub Viu Viu Optica w Katowicach.


  W każdym z naszych salonów spotkasz kompetentnych i przyjaznych pracowników, którzy w przystępny sposób zaprezentują wszelkie możliwości związane z korekcją każdej wady wzroku i zaproponują najlepsze rozwiązanie. Bez względu na to czy potrzebujesz okularów progresywnych, do czytania, czy tylko do pracy przy monitorze komputera - w salonie Soczewki24 lub Viu Viu Optica znajdzie okulary skrojone na miarę swoich oczekiwań oraz posiadanego budżetu.


  Nowe kolekcje reprezentujące najnowsze trendy w modzie okularowej to atut oferty salonów marki Viu Viu Optica, także tych w Katowicach. Versace, Tommy Hilfiger, Tom Ford, Emporio Armani, Prada oraz kultowy Ray-Ban, to tylko niektóre marki, jakie można tutaj znaleźć. Natomiast w salonie Soczewki24 w Dąbrówce klienci cenią sobie szeroki wybór klasycznych modeli oprawek korekcyjnych w atrakcyjnych cenach. Kompletną parę okularów korekcyjnych można tutaj kupić już za 99 zł! Badanie wzroku w celu dobrania korekcji okularowej jest bezpłatne przy zakupie okularów korekcyjnych, a zatem każdy klient może się upewnić, czy jego wada nie uległa zmianie. Podobnie jest w salonach Viu Viu Optica w Silesia City Center oraz Galerii Katowickiej, gdzie również można zbadać wzrok w gabinecie, aby dobrać odpowiednie korekcyjne soczewki okularowe.


  Mieszkańcy Katowic, którzy zamierzają dołączyć do grona użytkowników soczewek kontaktowych, powinni przejść specjalne badanie pod kątem ich doboru. Badanie wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych w salonach Soczewki24 oraz Viu Viu Optica jest płatne, ale w ramach wizyty pacjent otrzymuje soczewki próbne gratis.


  Zapisz się przez formularz online na badanie wzroku w salonie Soczewki24 lub Viu Viu Optica w Katowicach >>> Zapisz się na badanie wzroku


  Klienci, którzy są już użytkownikami soczewek kontaktowych kupują je chętnie w Katowicach na specjalnych stoisku Soczewki24 w Silesia City Center. Na stoisku dostępne są od ręki najpopularniejsze soczewki kontaktowe miesięczne i jednodniowe, a także akcesoria, płyny oraz krople do oczu. Ofertę wyspy Soczewki24 w Katowicach uzupełniają okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV, który zapewnia skuteczną ochronę oczu przed szkodliwym wpływem słońca.


  Optyk w Katowicach? Tylko salony Soczewki24 i Viu Viu Optica! Znajdź najbliższy salon.

   

   

  Tu znajdziesz nas w Katowicach:

   


  Viu Viu Optica (Silesia City Center)                                    Soczewki24 (Silesia City Center)                                    Viu Viu Optica/Soczewki24 (Galeria Katowicka)                        ikony bez gabinetu  Soczewki24 (Centrum Handlowe Dąbrówka)                   


   

   

   Legenda:

   - Gabinet badania wzroku

   - Soczewki kontaktowe

   - Okulary korekcyjne

   - Okulary przeciwsłoneczne

   - Otwarte 7 dni w tygodniu (dotyczy niedziel pracujących)

   

   

   

   

  do góry
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl