Salony Optyczne Katowice

Zapraszamy do salonusieci Soczewki24 w Katowicach!
Jeżeli zamierzasz w najbliższym czasie kupić okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne albo korygujesz swoją wadę wzroku za pomocą soczewek kontaktowych, to koniecznie odwiedź nasz salon Soczewki24.


W każdym z naszych salonów sieci spotkasz kompetentnych i przyjaznych pracowników, którzy w przystępny sposób zaprezentują wszelkie możliwości związane z korekcją każdej wady wzroku i zaproponują najlepsze rozwiązanie. Bez względu na to czy potrzebujesz okularów progresywnych, do czytania, czy tylko do pracy przy monitorze komputera - w salonie Soczewki24 znajdzie okulary skrojone na miarę swoich oczekiwań oraz posiadanego budżetu.


Nowe kolekcje reprezentujące najnowsze trendy w modzie okularowej to atut naszego salonu. Versace, Tommy Hilfiger, Tom Ford, Emporio Armani, Prada oraz kultowy Ray-Ban, to tylko niektóre marki, jakie można tutaj znaleźć. Badanie wzroku w celu dobrania korekcji okularowej jest bezpłatne przy zakupie okularów korekcyjnych, a zatem każdy klient może się upewnić, czy jego wada nie uległa zmianie. 


Mieszkańcy Katowic, którzy zamierzają dołączyć do grona użytkowników soczewek kontaktowych, powinni przejść specjalne badanie pod kątem ich doboru. Badanie wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych w salonie Soczewki24 jest płatne, ale w ramach wizyty pacjent otrzymuje soczewki próbne gratis.


Zapisz się przez formularz online na badanie wzroku w salonie Soczewki24 w Katowicach >>> Zapisz się na badanie wzroku


Optyk w Katowicach? Tylko salon Soczewki24! Znajdź najbliższy salon.

Tu znajdziesz nas w Katowicach:

                            Soczewki24 (Silesia City Center)                                  


           

 Legenda:

 - Gabinet badania wzroku

 - Soczewki kontaktowe

 - Okulary korekcyjne

 - Okulary przeciwsłoneczne

 - Otwarte 7 dni w tygodniu (dotyczy niedziel pracujących)