Salony Optyczne - Optyk Gdańsk

bezpłatne badanie wzroku Gdańsk

 

Zapraszamy do salonów Soczewki24 w Alfa Centrum oraz Viu Viu Optica w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku!

Dwa salony optyczne w Gdańsku – dwie różne oferty. Viu Viu Optica w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku oferuje szeroki wybór markowych, a nawet luksusowych okularów z kolekcji światowych domów mody jak Prada, Versace, Dior, Miu Miu, Dolce&Gabbana, Michael Kors, Ralph Lauren. Natomiast salon  optyczny Soczewki24 w Alfa Centrum to spokojny i przyjazne miejsce z ofertą modnych okularów na każdą kieszeń dla pań, panów oraz dzieci. W obu salonach optycznych w Gdańsku jest możliwość zbadania wzroku w gabinecie w celu dobrania najlepszej możliwej korekcji okularowej dla danej wady wzroku. Przy zakupie okularów korekcyjnych takie badanie jest bezpłatne!

Zapisz się online na badanie wzroku lub dopasowanie soczewek u optuka Viu Viu Optica lub Soczewki24 w Gdańsku >>> Zapisz się na badanie wzroku

W gabinecie można również dopasować soczewki kontaktowe, aby codziennie lub okazjonalnie korzystać z możliwości, jakie daje tylko ten sposób korekcji wady wzroku. Wizyta jest płatna, ale soczewki próbne każdy pacjent otrzymuje gratis. Po pierwszych dopasowaniu soczewek oraz wizycie kontrolnej można już samodzielnie kupować soczewki zgodnie z przepisanymi parametrami. W salonach Soczewki24 oraz Viu Viu Optica w Gdańsku są stale dostępne soczewki kontaktowe jednodniowe i miesięczne sferyczne w najpopularniejszych mocach, na miejscu można również zamówić soczewki toryczne lub multifokalne.

Uzupełnieniem oferty salonów optycznych w Gdańsku są okulary przeciwsłoneczne. Pochodzące od sprawdzonych dostawców okulary posiadają filtr, który skutecznie chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Największą popularnością wśród klientów salonów Viu Viu Optica i Soczewki24 w Gdańsku cieszą się modne i doskonale wykonane okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban, a szczególnie nieśmiertelne modele Aviator czy Wayfarer.

Optyk w Gdańsku? Tylko Viu Viu Optica w Galerii Bałtyckiej lub Soczewki24 w Alfa Centrum!

Soczewki24 - Twój ulubiony optyk w Gdańsku! Znajdź najbliższy salon.

Tu znajdziesz naszego optyka w Gdańsku:


Soczewki24 (Alfa Centrum Gdańsk)                                  Viu Viu Optica (Galeria Bałtycka)                                  


 

 Legenda:

 - Gabinet badania wzroku

 - Soczewki kontaktowe

 - Okulary korekcyjne

 - Okulary przeciwsłoneczne

 - Otwarte 7 dni w tygodniu (dotyczy niedziel pracujących)