Miesiąc z markami Morel

Miesiąc z markami MOREL w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica! 

Znana i ceniona na całym świecie francuska marka Morel oraz jej wyjątkowe kolekcje z charakterem już w naszych salonach!
Co wyróżnia marki Morel? Najwyższa klasa designu, precyzja wykonania i wyjątkowa trwałość.
Zaprojektowane ze smakiem i wykonane z naciskiem na komfort. Oto kolekcje Morel!

Tylko teraz oprawki oraz okulary przeciwsłoneczne Morel w naszych salonach z rabatem 20%!*

OGA - kolekcja oparta na skandynawskich trendach funkcjonalnego wzornictwa, inspirowana kształtami i połączeniami materiałów we współczesnej architekturze. 

Lightec - wyjątkowa lekkość i technologia wykonania kolekcji oraz jej minimalistyczne wzornictwo przynoszą wyjątkowy komfort użytkowania. 

Koali - nazwa kolekcji pochodzi od rzadkiej rośliny rosnącej na wyspach Południowego Pacyfiku, a będącej symbolem kobiecości; wzornictwo zainspirowane naturą, która jest źródłem niespotykanych kształtów i kolorystycznych kombinacji.  

Rebel - emanuje charakterem, prezentując wysoką jakość i niepowtarzalny design, miejski, sportowy styl dla młodych duchem, aktywnych mężczyzn. 

Marius Morel 1880 - czysta elegancja i styl, znakomite modele retro w nowej współczesnej odsłonie, idealne dla osób poszukujących wyrafinowanych, ekskluzywnych okularów.

Lightec Koali OGA

* rabat na oprawki udzielany przy zakupie kompletnych okularów korekcyjnych w salonie, rabat nie łączy się z innymi promocjami w salonie; oferta w zakresie kolekcji i modeli jest różna w zależności od salonu i lokalizacji 

** modele z kolekcji Marius Morel 1880 dostępne tyko w salonach Viu Viu Optica w Sky Tower oraz Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu