Wielka Promocja 2 za 1 - Druga para szkieł korekcyjnych Rodenstock w prezencie!

Okulary 2 za 1 

Okulary progresywne, a może okulary biurowe?

Które są Ci potrzebne bardziej?

A może… nie trzeba wybierać? Skoro można mieć dwie pary, dlaczego z tego nie skorzystać?

Ogłaszamy Wielką Promocję 2 za 1

Już nie musisz wybierać między dostępnymi rozwiązaniami. Teraz możesz mieć je wszystkie.

Kup jedne okulary, a drugą parę wysokiej jakości soczewek firmy Rodenstock odbierz w prezencie!

 

DOBIERZ SWÓJ ZESTAW:

Dwie pary okularów progresywnych – po co aż dwie? A… dlaczego nie? Jedne mogą być w owalnych oprawkach, a drugie w kocich. Jedne mogą być czarne, a drugie czerwone. Jedne mogą być plastikowe, a drugie stalowe. Można dbać o wzrok i być modnym!

Okulary progresywne i okulary progresywne barwione – w domu, w pracy, na zakupach idealnie sprawdzą się okulary progresywne, a na spacerach, czy podczas jazdy samochodem, soczewki progresywne barwione, czyli Twoje idealne okulary przeciwsłoneczne. To naprawdę niesamowicie wygodne rozwiązanie.

Okulary progresywne i okulary biurowe – jesteś osobą aktywną zawodowo? Spędzasz dużo czasu przed ekranem komputera, bądź wykonujesz precyzyjną pracę, wymagającą doskonałego skupienia na szczegółach? Wybierz okulary progresywne do codziennego użytku pozwalające na wyraźne widzenie w każdym zakresie i okulary biurowe, które z kolei zapewniają ostre i komfortowe widzenie w bliży i odległościach pośrednich.

 

Umów się na bezpłatne badanie wzroku w jednym z naszych salonów.

Możesz to zrobić samodzielnie poprzez dostępny formularz www.soczewki24.pl/badanie

Nie czekaj. Skorzystaj z Wielkiej Promocji 2 za 1!

 

Rodenstock 2 za 1

 

* Szczegóły promocji w regulaminie dostępnym w salonie.

* W promocji biorą udział wybrane szkła korekcyjne. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup dwóch opraw korekcyjnych w salonie do wybranych soczewek Rodenstock. Promocja nie łączy się z innymi promocjami w salonie. Szczegóły i regulamin promocji dostępne w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica. Promocja ważna do odwołania.