Akcje - bezpłatne badanie wzroku - Soczewki24.pl

Czy wiesz, że wzrok należy badać przynajmniej raz w roku?

Zapraszamy na bezpłatne komputerowe badanie wzroku!

Najbliższe akcje:

ŁÓDŹ, Viu Viu Optica, GALERIA ŁÓDZKA - 25-27.01.2019

Podczas akcji można poddać się bezpłatnemu badaniu wzroku z użyciem autorefraktometru na specjalnym stoisku Soczewki24 lub Viu Viu Optica.

Stoisko czeka na wszystkich zainteresowanych w godzinach pracy galerii. Podczas akcji uczestnicy mogą uzyskać informacje na temat higieny oczu i możliwości poprawienia komfortu widzenia, a także skontrolować ostrość widzenia na autorefraktometrze.

bezpłatne badanie wzoku

Badanie wykonane na autorefraktometrze jest badaniem wstępnym i służy do pomiaru wady refrakcji. Wynik badania określa tylko przybliżone moce okularów lub soczewek kontaktowych, jaką można zastosować, nie jest jednak podstawą do wykonania okularów ani dopasowania soczewek kontaktowych. 

Na bezpłatne badanie wzroku zapraszamy zarówno tych wszystkich, którzy regularnie kontrolują wzrok u specjalisty, jak i tych, którzy w natłoku codziennych zajęć zapomnieli o tym, jaką ważną rolę oczy pełnią w ich życiu. Zadbaj o wzrok, przyjdź na bezpłatne badanie! Podczas akcji można dopasować soczewki kontaktowe w promocyjnej cenie. Na uczestników czekają zawsze również liczne niespodzianki i promocje w salonie Viu Viu Optica lub Soczewki24!

Zapraszamy!