Charakterystyka odpowiedników soczewek Eyeoxy

Charakterystyka soczewek Eyeoxy

Sprawdź szczegółową charakterystykę zamienników dla soczewek Eyeoxy: 

 

Podobnie jak Eyeoxy Duality, Biofinity to soczewki silikonowo-hydrożelowe o miesięcznym trybie wymiany. Dzięki specjalnej technologii, zarówno w soczewkach Eyeoxy Duality, jak i Biofinity przepuszczalność tlenu jest bardzo wysoka przez cały okres stosowania. Soczewki utrzymują również wysokie nawilżenie, dzięki czemu Twoje oczy będą wypoczęte i zdrowe, a specjalna konstrukcja i materiał sprawiają, że łatwo się je zakłada i są niewyczuwalne dla oka.

Soczewki o miesięcznym trybie wymiany, które podobnie jak Eyeoxy Duality Toroidal zapewniają najwyższą jakość widzenia osobom borykającym się z astygmatyzmem. Są wykonane z materiału, który pomaga w zminimalizowaniu odwodnienia. Soczewki pozwalają na uzyskanie większej ostrości wzroku dzięki odpowiedniej konstrukcji. Dodatkowym atutem jest możliwość stosowania w tzw. "trybie ciągłym", dzięki m.in. odpowiednim składnikom nawilżającym.

Biofinity Multifocal to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe, które są idealnym zamiennikiem dla soczewek Eyeoxy Duality Varifocal. Dzięki unikalnej technologii soczewki uwodnienie soczewki jest utrzymywane na stałym, wysokim poziomie. Soczewki są idealne dla osób, które borykają się z prezbiopią i potrzebują soczewek zapewniających ostre widzenie w każdej odległości.

Jednodniowe soczewki MyDay stanowią odpowiednik dla soczewek Eyeoxy Daily Perfect. Dzięki odpowiedniej technologii, soczewki są miękkie, elastyczne i delikatne dla oczu, a jednocześnie łatwo się je zakłada. Soczewki utrzymują optymalne nawilżenie w trakcie stosowania. Osadzanie białek i bakterii jest uniemożliwione dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, dodatkowo produkt jest wyposażony w filtry, które chronią przed promieniowaniem UVA i UVB. Soczewki są idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z suchością oczu lub osób o oczach bardzo wrażliwych.