Bezpieczne zakupy

Zobacz, jak dbamy o Wasze bezpieczeństwo!

Dobre samopoczucie oraz zdrowie naszych klientów jest naszym priorytetem, dlatego wprowadziliśmy w naszych salonach i gabinetach zasady zgodnie z zaleceniami sanitarnymi, aby zapewnić najwyższy możliwy poziom komfortu oraz poczucie bezpieczeństwa podczas badania wzroku oraz dokonywania zakupów:

→ Ograniczona liczba osób w sklepie – w sklepie może przebywać ograniczona liczba klientów, pracownicy dbają o zachowanie odpowiedniego dystansu między osobami przebywającymi w sklepie.

→ Noszenie maseczek – pracownicy noszą maseczki ochronne lub przyłbice, klienci również zobligowani są do zakrywania ust i nosa oraz proszeni o dezynfekcję rąk przed wejściem do salonu czy gabinetu.

→ Zapisy na badania wzroku – badania wzroku realizowane są tylko w po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub przez formularz zapisów online, pacjenci proszeni są o zgłaszanie się na badanie o ustalonej godzinie.

→ Dezynfekcja – sprzęt służący do badania wzroku jest dezynfekowany po każdej wizycie, regularnie również są dezynfekowane lada, klamki, stoły, a także mierzone wcześniej oprawki.

→ Zakupy online – swoje ulubione soczewki kontaktowe można zamówić w sklepie internetowy z dostawą do domu, na stronie internetowej można również obejrzeć oprawki okularowe i zamówić wybrane do salonu, skracając tym samym wizytę w salonie o czas potrzebny normalnie na wybór opraw w salonie.

→ Atrakcyjne ceny – dbamy również o portfele naszym klientów, oferując zniżki na zakup okularów korekcyjnych oraz progresywnych.

Znajdź najbliższy salon naszej sieci >>>

 

Bezpieczne salony