Charakterystyka odpowiedników soczewek iWear

Charakterystyka soczewek iWear 

Sprawdź szczegółową charakterystykę zamienników dla soczewek iWear: 

 

Podobnie jak iWear Oxygen, Biofinity to soczewki silikonowo-hydrożelowe o miesięcznym trybie wymiany. Dzięki specjalnej technologii, zarówno w soczewkach iWear Oxygen, jak i Biofinity przepuszczalność tlenu jest bardzo wysoka przez cały okres stosowania. Soczewki utrzymują również wysokie nawilżenie, dzięki czemu Twoje oczy będą wypoczęte i zdrowe. W ofercie posiadamy również odpowiednik soczewek iWear Oxygen Astigmatism - soczewki Biofinity Toric

Soczewki o miesięcznym trybie wymiany, które podobnie jak iWear Air są wykonane z materiału Lotrafilcon B, który pomaga w zminimalizowaniu odwodnienia. Soczewki pozwalają na uzyskanie większej ostrości wzroku dzięki odpowiedniej konstrukcji. Dodatkowym atutem jest możliwość stosowania w tzw. "trybie przedłużonym" (do 6 nocy w miesiącu), dzięki m.in. odpowiednim składnikom nawilżającym. W naszej ofercie znajdziesz również wersję dla osób z astygmatyzmem - Air Optix for Astigmatism, która odpowiada iWear Air Astigmatism.

Jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe zapewniają wysoki komfort przez cały dzień, nawet w trudnych dla oczu warunkach. Wyjątkowa miękkość soczewek wynika z jednej z najniższych zawartości silikonu, a dzięki niskiemu modułowi Younga soczewki są wyjątkowo elastyczne i perfekcyjnie dopasowują się do oka. Filtry UV zawarte w soczewce zapewniają ochronę oczu, a wykorzystana technologia chroni przed odkładaniem się osadów białkowych na powierzchni.

Proclear 1-day to podobnie jak iWear Fresh soczewki jednodniowe, stworzone w oparciu o technologię PC, która gwarantuje zredukowanie wysychania, utrzymując optymalne nawilżenie (na poziomie aż 97%) w trakcie stosowania soczewek. Osadzanie białek i bakterii jest uniemożliwione dzięki wodnej barierze, która utrzymuje się na powierzchni produktu. Soczewki są idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z suchością oczu lub osób o oczach bardzo wrażliwych.

Soczewki kontaktowe Focus®Dailies® All Day Comfort to podobnie jak iWear Free soczewki jednodniowe, stworzone w oparciu o technologię z unikalnym systemem nawilżania, dzięki czemu gwarantują komfort w każdych warunkach. Focus® Dailies® All Day Comfort dopasują się do Twojego oka dzięki specjalnej budowie. Zarowno iWear Free, jak i Focus® Dailies® zostały wykonane z materiału, którego uwodnienie wynosi aż 69%, dzięki czemu soczewki są optymalnie nawilżone przez cały czas użytkowania.

Zarówno w soczewkach Biomedics 1-day Extra, jak i iWear Fit zastosowano materiał Ocufilcon D z filtrem UV. Wykorzystana technologia zapewnia optymalne nawilżenie, a co za tym idzie wysoki komfort użytkowania. Filtr chroni oczy przed promieniowaniem słonecznym. Soczewki nie są odczuwalne nawet po kilkunastu godzinach od założenia. Te jednodniowe soczewki są miękkie, elastyczne i bardzo wygodne.

Jednodniowe soczewki Clariti 1-day i soczewki iWear Activ wykonano z materiału Somofilcon A. Soczewki stanowią połączenie odpowiedniej zawartości wody oraz wysokiej tlenoprzepuszczalności, przy czym nie są sztywne i dopasowują się do oka z łatwością dzięki specjalnej budowie. Wzbogacone o filtry UV, skutecznie chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Soczewki występują również w wersji dla astygmatyków (Clariti 1-day Toric - iWear Activ Astigmatism) oraz osób zmagających się z prezbiopią (Clariti 1-day Multifocal - iWear Activ Presbyopia).