V
Sklep z soczewkami i okularami - Soczewki24.pl

 • +48 71 757 53 88
  do kasysuma:0,00 zł
  wyszukiwarka zaawansowana

  Soczewki Acuvue

  Acuvue

  Soczewki ACUVUE® są produkowane przez firmę Johnson & Johnson Vision Care, która jest światowym liderem w produkcji miękkich soczewek kontaktowych. Soczewki ACUVUE® to innowacyjne produkty najwyższej jakości, wykonane w oparciu o nowoczesne technologie, zaprojektowane w trosce o zdrowie oczu, doskonałe widzenie i komfort noszenia. Korygują różne wady wzroku - krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm i prezbiopię, a filtr UV wbudowany w materiał soczewki pomaga chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. W zależności od stylu życia oraz indywidualnych preferencji można zdecydować się na soczewki ACUVUE® do noszenia w trybie jednodniowym lub dwutygodniowym, wybierając 1-DAY ACUVUE® TruEye lub ACUVUE® Oasys. Soczewki kontaktowe Johnson & Johnson można kupić w standardowym lub dużym, ekonomicznym opakowaniu.

   Produkty Acuvue

  Duo SET Acuvue® Oasys - 2x6 soczewek w jednej mocy TANIEJDuo SET Acuvue® Oasys - 2x6 soczewek w jednej mocy TANIEJ
  Cena:139,35 zł163,98 zł
  op.
  • Promocja
  • Promocja
  1-DAY ACUVUE® TruEye® - 30 soczewek1-DAY ACUVUE® TruEye® - 30 soczewek
  Cena:99,99 zł
  op.
  1-Day Acuvue® Moist - 30 soczewek1-Day Acuvue® Moist - 30 soczewek
  Cena:82,99 zł
  op.
  Acuvue® 2 - 6 soczewekAcuvue® 2 - 6 soczewek
  Cena:od 65.99
  op.
  1-DAY ACUVUE® TruEye® - 90 soczewek1-DAY ACUVUE® TruEye® - 90 soczewek
  Cena:299,99 zł
  op.
  1-DAY ACUVUE® Moist - 180 soczewek1-DAY ACUVUE® Moist - 180 soczewek
  Cena:477,99 zł
  op.
  1-DAY ACUVUE® MOIST - 90 soczewek1-DAY ACUVUE® MOIST - 90 soczewek
  Cena:249,99 zł
  op.
  • Promocja

  Rodzaje soczewek kontaktowych ACUVUE®

  W poszukiwaniu optymalnego rozwiązania, które w największym stopniu będzie odpowiadało Twoim indywidualnym potrzebom, możesz wypróbować soczewki kontaktowe jednodniowe, dwutygodniowe lub niezwykle trwałe soczewki miesięczne. Oczywiście produkt idealny nie istnieje, jednak bazując na produktach markowych, takich jak soczewki kontaktowe ACUVUE®, możesz szybko sprawdzić, jaki rodzaj soczewek w największym stopniu odpowiada Twoim potrzebom i prowadzonemu przez Ciebie trybowi życia. Dla jednych będą to soczewki jednodniowe, które zmienia się codziennie na nowe. Dla innych będą to soczewki dwutygodniowe, nieco tańsze, ale wymagające stałych zabiegów pielęgnacyjnych i odpowiedniego przechowywania.

   

  Jakie soczewki ACUVUE® najlepiej wybrać dla siebie?

  Wśród soczewek kontaktowych ACUVUE® znajdziesz wspomniane już wcześniej soczewki jednodniowe oraz bardziej ekonomiczną ich wersję, czyli soczewki dwutygodniowe. Największą zaletą soczewek jednodniowych jest ich jednorazowy charakter. Takie soczewki po zdjęciu z oka nadają się już praktycznie jedynie do wyrzucenia. Ma to wielką zaletę, ponieważ takich soczewek nie trzeba czyścić, ani przechowywać w specjalnym płynie. Ma to jednak pewną wadę. Tego typu soczewki są po prostu droższe, w przeliczeniu na jednostkowy koszt ich użytkowania.

  Soczewki kontaktowe jednodniowe to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto nie chce mieć kłopotu z pielęgnacją i przechowywaniem soczewek, dla osób prowadzących nieregularny tryb życia oraz tych, którym zależy na maksymalnym komforcie użytkowania tego typu produktów.

  Jeśli codzienna pielęgnacja soczewek nie jest dla Ciebie problemem i zamierzasz stale je nosić, możesz zdecydować się na wybór soczewek dwutygodniowych. Tego typu soczewki są tańsze od swoich jednodniowych odpowiedniczek, ale wymagają codziennego czyszczenia i właściwego przechowywania. Przy niewłaściwej pielęgnacji, korzystanie z tego typu soczewek może prowadzić do podrażnień, a nawet być przyczyną stanów zapalnych w obrębie oka. Dlatego takie produkty polecane są osobom prowadzącym uregulowany tryb życia, mającym czas i ochotę by dbać o swoje soczewki.

  do góry
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl