Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Harley-Davidson

Ochrona oczu przed promieniowaniem słonecznym jest niezwykle istotna. Zarówno osoby spacerujące, aktywnie uprawiające sporty, jak i kierowcy prowadzący pojazdy, powinni zadbać o zabezpieczenie swojego wzroku przed szkodliwym promieniowaniem UV, ponieważ ma to ogromny wpływ na zdrowie. Okulary przeciwsłoneczne to jeden z najlepszych sposobów na ochronę swojego wzroku i poprawę komfortu widzenia. Jeżeli do tego stylowo się prezentują, to można tylko zyskać na ich wyborze. Ciekawą propozycją są modele, które w swojej ofercie ma Harley Davidson. Sprawdź, co oferuje ta marka.

Harley Davidson - firma z ciekawą historią

Harley Davidson to firma kojarzona przede wszystkim z produkcją motocykli. Historia producenta rozpoczęła się w 1901 roku, kiedy William Sylvester Harley oraz Arthur Davidson rozpoczęli prace nad wspólnym projektem, w którym przymocowali silnik do ramy rowerowej. Pierwszy motocykl przeznaczony do sprzedaży powstał dwa lata później, w 1903 roku.

Okazuje się jednak, że producent oferuje znacznie szerszy asortyment niż można by przypuszczać. Początkowo weszła na rynek z dodatkami takimi jak np. odzież. Szybko jednak okazało się, że potrzeby użytkowników są znacznie większe. Tak pojawiły się niezastąpienie dla niektórych okulary Harley Davidson. Co je wyróżnia? Fakt, że nie tylko świetnie wyglądają, ale są również bardzo wygodne.

Motocykle Harley Davidson cieszyły się i dalej cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród zwykłych użytkowników, ale również znanych osobistości. Na jednośladach jeździli m.in. sławni muzycy, ale również gwiazdy telewizji czy polityki. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że i same okulary Harley Davidson cieszą się dużą popularnością. Ich soczewki wyróżnia doskonała jakość, a oprawki są dopasowane do twarzy i wygodne. Czy można chcieć więcej? Jedynie nowego modelu co pewien czas, aby nadążyć za zmieniającymi się trendami.

Dla kogo stworzone są okulary przeciwsłoneczne Harley Davidson?

Okulary Harley Davidson to odpowiedni wybór nie tylko dla pasjonatów motoryzacji. Wśród oferowanych modeli coś dla siebie znajdą miłośniki klasyki i osoby, które cenią sobie dodatki w sportowym stylu. Co więcej, szeroki wybór, jaki zapewnia marka Harley Davidson sprawia, że jej produkty są odpowiednie dla mężczyzn, ale także dla kobiet.

Poza samym designem ważna jest jakość wykonania. Zastosowane w okularach Harley Davidson soczewki to gwarancja solidności. Skutecznie blokują one szkodliwe promieniowanie słoneczne. Dzięki temu osoba, która je nosi może być spokojna o swój wzrok - nawet w wyjątkowo słoneczny dzień.

Chociaż w niektórych środowiskach panuje przekonanie, że akcesoria Harley Davidson są zarezerwowane wyłącznie dla motocyklistów, to warto obalić ten mit. Mogą być one używane jako dodatek do codziennych stylizacji przez każdą osobę ceniącą sobie jakość i styl. Doskonale sprawdzą się także podczas uprawiania sportów.

Jakie okulary przeciwsłoneczne Harley Davidson wybrać?

Decydując się na zakup okularów Harley Davidson podobnie, jak w przypadku każdej innej marki warto dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb. Przede wszystkim powinny być dobrane do kształtu twarzy, aby stabilnie na niej spoczywały bez obaw o to, że się zsuną. Szerokość mostka, a także kształt oprawek ma także wpływ na ogólną prezencję użytkownika. Inne modele pasują do twarzy kwadratowej, a inne do okrągłej lub owalnej.

Ważnym aspektem okularów Harley Davidson jest również zastosowany filtr UV oraz kategoria przyciemnienia szkieł. Pierwsza ze wspomnianych kwestii ma wpływ na bezpieczeństwo oczu. Specjaliści podkreślają, że najlepsze są obecnie filtry UV400 zapewniające maksymalną ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Przyciemnienie i jego klasa wpływa natomiast na fakt, czy dane soczewki są wygodne podczas codziennego użytkowania. Pozycja ta oznaczana jest jako UV lub kategoria z dopisaną do niej wartością. Wyróżnia się:

  • 0 - szkła przepuszczające 80-100% światła,

  • 1 - szkła przepuszczające 18-80% światła,

  • 2 - szkła przepuszczające 18-43% światła,

  • 3 - szkła przepuszczające 8-18% światła,

  • 4 - szkła przepuszczające 3-8% światła.

Na co zwrócić uwagę, wybierając okulary przeciwsłoneczne Harley Davidson?

Wybierając przeciwsłoneczne modele okularów, warto zwrócić uwagę, na więcej szczegółów niż sam ich wygląd czy dopasowanie do kształtu twarzy. Elementy te są ważne przede wszystkim dla wygody użytkowania. Szerokość mostka czy długość zausznika to parametry, dzięki którym wybrane modele będą stabilnie utrzymywać się na twarzy.

Warto także sprawdzić, czy okulary są oryginalne. Jeżeli tak, to zwykle dostępne są w zestawie z eleganckim etui od producenta. Do zestawu dołącza się także ściereczkę do czyszczenia szkieł. Profesjonalne salony optyczne i renomowane sklepy internetowe jak Soczewki24.pl na oryginalne modele Harley Davidson udzielają także 2-letniej gwarancji.

Interesuje Cię dany model okularów Harley Davidson, ale okazuje się, że jest wyprzedany? Włącz powiadomienie ponownej dostępności. Dzięki temu nie przegapisz, kiedy wróci do oferty.