RALPH LAUREN

Ralph Lauren

Okulary korekcyjne Ralph Lauren swoją stylistyką nawiązują do klasycznej amerykańskiej elegancji. W ich modelach znajdziemy nawiązania do sztuki Art Deco czy romantyzmu dawnego Hollywood. Wszystkie ramki marki są lekkie, proste, a zarazem wyjątkowe. Polecamy więc Ci szczególnie oprawki korekcyjne Ralph Lauren, gdyż ich niesamowity i wyjątkowy design z pewnością zrobi wrażenie na każdym, kto Cię zobaczy. W razie jakichkolwiek pytań, co do dostępnych u nas modeli, jesteśmy do dyspozycji.

 

 

Okulary Ralph Lauren - wyjątkowe oprawki dla każdego

 

Założyciel marki, Ralph Lauren (ur. jako Ralph Lifshitz) swoją działalność rozpoczął w 1968 r. W 1980 r. jego kolekcje zdobyły sławę i uznanie. Od tamtego momentu z dużym powodzeniem zarządzał on swoją marką. Obecnie nie sprawuje on już roli dyrektora firmy, ale nadal pozostaje jej głównym głosem decyzyjnym w sprawach związanych z tworzeniem i promocją produktów.

Marka Ralph Lauren początkowo projektowała okulary przeznaczonych wyłącznie dla kobiet. Z kolei męską linią zajmował inny podbrand należący do tego samego właściciela – Polo. Od 2015 r. Ralph Lauren zmienił jednak strategię i dziś obie jego marki posiadają zarówno męskie jak i damskie kolekcje okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Styl Polo to perfekcyjna kombinacja klasycznego stylu sportowego, amerykańskiego luzu i tradycyjnego stylu brytyjskiego. Ralph Lauren natomiast jest linią nawiązującą do wzorcowej amerykańskiej szykowności. W naszej kolekcji znajdziesz zarówno eleganckie jak i bardziej sportowe modele tych marek. Większą część naszej oferty stanowią typowe okulary z serii Ralph Lauren, które można zobaczyć nawet na wybiegach największych pokazów mody. Mamy więc nadzieję, że spośród dostępnych u nas wariantów znajdziesz to, czego szukasz i będziesz zadowolonym posiadaczem okularów z tej bardzo wyjątkowej i szykownej linii.

Wysoka jakość oprawek Ralph Lauren

Oprawki z kolekcji Ralph Lauren przede wszystkim wykonane są z najlepszej jakości tworzyw do tego przeznaczonych. Cechuje je duża elastyczność i wytrzymałość przed odpryskami farby czy pęknięciem. Są one bardzo wygodne i dobrze przylegają do twarzy. Ponadto charakteryzuje je duża różnorodność, ponieważ posiadają one wyjątkowe kolory. Dlatego też jeśli zależy Ci na oprawkach w pięknej i nieoczywistej barwie takiej jak np.: havana, tortoise czy navy blue, to w naszej kolekcji będziesz miał okazję takie znaleźć.

Obecnie w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie oprawki. Szkła korekcyjne do nich trzeba zakupić oddzielnie, np. w jednym z naszych salonów stacjonarnych, w których prowadzimy gabinet badania wzroku. Życzymy zatem udanych zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.