Konkurs I love Ray-Ban rozstrzygnięty!

Znamy już zwycięzców konkursu I love Ray-Ban, w którym można było wygrać głośniczek do komputera vintage Ray-Ban lub jeden z zestawów dwóch kubków termicznych Ray-Ban. Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło w czasie trwanai promocju I love Ray-Ban [08.02.2016 - 21.02.2016] dokonać zakupu na dowolną kwotę w salonie Soczewki24.pl, Viu Viu Optica lub w sklepie internetowym Soczewki24.pl, zachować paragon/dowód zakupu i napisać parę słów: za co można pokochać okulary Ray-Ban?

Z Waszych wypowiedzi wiemy, że kochacie okulary Ray-Ban za niepowtarzalny styl, historię, niezawdoność, oryginalność. W okularach tej marki czujecie się po prostu wyjątkowo! Dodają Wam pewności siebie oraz pozwalają wyrazić siebie.

Główne nagrody, czyli cztery głośniczki do komputera vintage Ray-Ban, przyznaliśmy: Piotrowi z Poznania, Ewelinie z Gdańska, Alicji z Katowic oraz Krzysztofowi z Luboszyc.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie! Ze zwycięzcami oraz zdowbywcami nagród pocieszenia skontaktujemy się mailowo, aby ustalić szczegóły odbioru nagrody.

 

Rozstrzygnięcie konkursu I love Ray-Ban

 

Regulamin konkursu I love Ray-Ban >>>>>>