Ankieta - wypełnij i zyskaj rabat

Ankieta

 

A, B, C... 

Jakie soczewki nosisz? Której marki najbardziej Ci odpowiadają? Wolisz kupować w salonach stacjonarnych, czy - skoro jesteś tutaj - jednak przez Internet? Czy pandemia COVID-19 sprawiła, że Twoje nawyki się zmieniły? Czy częstotliwość noszenia soczewek uległa zmianie? Czy obawiasz się badań w salonach optycznych?

 

To pytania, które nurtują nas od dawna...

 

Tylko Ty - osoba nosząca soczewki kontaktowe, możesz pomóc nam wszystko uporządkować. Stąd to właśnie Ciebie prosimy o pomoc. Odpowiedz na kilka pytań zawartych w ankiecie online. Wiemy, że Twój czas jest najważniejszy, dlatego obiecujemy już teraz - pytania są proste, a zaznaczenie pól, zajmie Ci minutę, dwie. W zamian otrzymasz nie tylko nasze podziękowania, ale i kod rabatowy.

 

 

Ankieta       

Dzięki niemu kupisz swoje ulubione soczewki taniej o 10%

 

 

Kod rabatowy - aktywny do 31.01.2021 roku - zostanie wysłany na adres mailowy podany w trakcie wypełniania ankiety. Kod nie łączy się z innymi promocjami i kodami rabatowymi. Promocja nie obowiązuje przy przekierowaniu z Ceneo.pl oraz reklam produktowych Google. 

Wypełniając ankietę, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez AVIS Wojciech Kurpiel (ul. Okrzei 68; 55-080 Kąty Wrocławskie) w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Polityka prywatności Regulamin