V
Sklep z soczewkami i okularami - Soczewki24.pl

 • +48 71 757 53 88
  do kasysuma:0,00 zł
  wyszukiwarka zaawansowana

  Znajdź najbliższy salon

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Kariera w Soczewki24

  Dołącz do nas!

  Soczewki24 i Viu Vu Optica to sieć nowoczesnych salonów optycznych obecna w 10 największych miastach w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom a zarazem pacjentom, rzetelnej i fachowej pomocy w doborze soczewek kontaktowych oraz okularów korekcyjnych.

  W naszych salonach oraz siedzibie głównej pracują specjaliści m.in. w zakresie optometrii, optyki, logistyki, sprzedaży i marketingu, którzy wspólnie dokładają starań, aby zapewnić klientom wysokiej jakości obsługę oraz dostęp do szerokiej gamy jak najlepszych usług i produktów optycznych.

  Mając na uwadze fakt, że nasza praca wpływa zarówno na komfort życia jak też zdrowie naszych klientów, staramy się zapewnić stały rozwój zawodowy naszym pracownikom, oferując im cykle szkoleń, w tym rozbudowane kursy dla optometrystów i refrakcjonistów, dzięki którym mogą zwiększać swoje umiejętności i kompetencje zawodowe.

  Jeśli masz natomiast doświadczenie w obsłudze klienta, logistyce sprzedaży, logistyce magazynowej lub zarządzaniu i marketingu, dla Ciebie także możemy znaleźć ciekawe miejsce pracy.

  Cenimy sobie pracę zespołową, inicjatywę i zaangażowanie. Zależy nam na miłej atmosferze pracy oraz takich wartościach jak współpraca, odpowiedzialność i terminowość zarówno w relacji z naszymi klientami jak też w zespole.

  Jeśli zainteresowała Cię nasza firma, wyślij swoje cv z dopiskiem, w jakim mieście chciałbyś podjąć pracę. Z przyjemnością rozpatrzmy Twoją kandydaturę!

   

  W naszych Salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica możesz zrobić karierę jako:

  Optometrysta / Refrakcjonista / Optyk

  Doradca Klienta

  Kierownik Salonu Optycznego

  Do pracy w centrali naszej Firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

  Samodzielny Księgowy/ Samodzielna Księgowa

  Zapraszamy!

  do góry
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl