Soczewki Johnson&Johnson

Johnson&Johnson to firma z branży kosmetycznej, która od lat działa na rynku, dostarczając rozwiązania mające na celu poprawę jakości życia i zdrowia człowieka. Przedsiębiorstwo stawia na najwyższą jakość i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wśród oferowanych przez Johnson&Johnson produktów można znaleźć m.in. soczewki kontaktowe. To absolutny przełom i doskonała opcja dla osób z różnymi wadami wzroku.

Soczewki kontaktowe Johnson&Johnson - najwyższa jakość

Johnson&Johnson to jeden z najchętniej wybieranych producentów soczewek kontaktowych z oferty naszego sklepu. Firma znana jest niemal na całym świecie. Klienci cenią ją za wysoką jakość produktów oraz troskę o najdrobniejsze detale. Proponuje ona jedną markę soczewek kontaktowych - Acuvue. Szkła te dostępne są jednak w kilku wariantach. Oznacza to, że soczewki Acuvue korygują zarówno krótkowzroczność, dalekowzroczność, jak i prezbiopię czy astygmatyzm.

Wysoka jakość wykonania produktów Johnson&Johnson daje również możliwość dopasowania szkieł kontaktowych do oczekiwań użytkowników. Część z nich można nosić w trybie dziennym (soczewki 1-day), co pozwala na utrzymanie maksymalnej higieny. Inne warianty, równie wygodne, to szkła dwutygodniowe.

Johnson&Johnson - rodzaje szkieł kontaktowych

Soczewki Acuvue Oasys firmy Johnson&Johnson to jedne z najpopularniejszych wariantów z oferty naszego sklepu. Gama produktów producenta jest jednak znacznie szersza, dzięki temu możliwe jest ich dopasowanie do wady wzroku i indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, korygując krótkowzroczność, dalekowzroczność czy astygmatyzm i wpływając na utrzymanie najwyższego poziomu wygody. Szkła Johnson&Johnson to także serie:

Na szczególną uwagę zasługują soczewki Acuvue Oasys 1-day w wariancie HydraLuxe. Technologia ta w wolnym tłumaczeniu oznacza zintegrowane łzy. Te soczewki 1-day mają podobne właściwości do łez ludzkich, a dzięki temu znacznie lepiej współpracują z filmem łzowym. Zapewniają prawidłowe nawilżenie oka bez utraty jakości widzenia.

Acuvue® Oasys with Transitions™ - 6 soczewek światłoczułych

Jednodniowe soczewki w ofercie Johnson&Johnson

Jednodniowe soczewki określane potocznie jako szkła 1-day to idealny wybór dla osób, które cenią sobie wygodę, a przy tym są aktywne fizycznie i uprawiają sporty. Dzięki wykorzystanym technologiom idealnie przylegają do oka, pływając w filmie łzowym. Nie powodują otarć czy uczucia dyskomfortu. Rozwiązanie to jest znacznie wygodniejsze w porównaniu z okularami. Soczewki w przeciwieństwie do nich nie parują i nie ograniczają widoczności. Osoby uprawiające sporty cenią je również za brak ograniczania pola widzenia czy brak obciążania nosa.

Soczewki Johnson&Johnson są bardzo bezpieczne dla osoby, która je nosi. Nie tylko zapewniają bardzo dużą wygodę, ale dzięki nim znika również ryzyko uszczerbku na zdrowiu. Prawdopodobieństwo wypadku i uszkodzenia oka jest zdecydowanie mniejsze niż w przypadku okularów.

Jednodniowe soczewki kontaktowe polecane są również osobom planującym podróż służbową czy urlop. Cechują się wygodnym i praktycznym stosowaniem, które nie obciąża oczu. Przy tym są bardzo higieniczne, co jest ważne - gdyż często w podróży nie ma warunków do czyszczenia szkieł. Na ich powierzchni nie dochodzi do rozwoju osadów białkowo-lipidowych czy innych groźnych dla zdrowia drobnoustrojów.

Soczewki dwutygodniowe Johnson&Johnson

W ofercie Johnson&Johnson znajdziesz także duży wybór soczewek dwutygodniowych. Soczewki Johnson&Johnson w tej wersji nie obciążają w żaden sposób oczu. Długotrwały komfort zapewnia specjalnie zaprojektowany system nawilżania. Dzięki niemu soczewki tego typu odznaczają się bardzo wysokim stopniem uwodnienia. Ponadto takie szkła:

  • nie powodują otarć,
  • chronią od zaczerwienień oczu,
  • gwarantują codzienny komfort,
  • zmniejszają koszty korekcji wzroku.

Szkła kontaktowe Johnson&Johnson - toryczne i multifokalne

Astygmatyzm jest coraz częstszą przypadłością pojawiającą się wśród społeczeństwa. Można jednak bez problemu korygować tę wadę, wykorzystują dobrze dopasowane soczewki kontaktowe. Johnson&Johnson oferuje soczewki toryczne, dzięki którym zyskuje się idealny obraz - bez zniekształceń. Podobnie jak inne szkła tego producenta, one również są dostępne w dwóch wariantach - jednodniowym oraz dwutygodniowym.

Toryczne soczewki Johnson&Johnson powstają z najwyższej jakości materiałów. Wykorzystują one także technologię Lacreon i HydraClear - dzięki nim oczy otrzymują dodatkowe nawilżenie. Mają wysoką przepuszczalność tlenu oraz eliminują problem związany z gromadzeniem się zabrudzeń i osadu białkowego. Kwestią, na którą warto zwrócić uwagę przy soczewkach torycznych, jest stabilne widzenie zapewnione dzięki wykorzystaniu systemu ASD. Nawet przy dużej aktywności, soczewki Johnson&Johnson pozostają na swoim miejscu, zapewniając dobre widzenie.

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM - 30 soczewek

W przypadku soczewek kontaktowych multifokalnych, które przeznaczone są dla osób z prezbiopią (starczowzrocznością), wykorzystano technologię, która umożliwia stopniowe przejście z mocy dopasowanej do bliży umieszczonej w jednej części soczewki, do mocy dopasowanej do widzenia obiektów w dali. Szkła kontaktowe tego typu to wygodne rozwiązanie, które pozwala uniknąć zmęczenia oczu. Dzięki temu można bez przeszkód korzystać z nich cały dzień. Multifokalne szkła kontaktowe skutecznie zastępują okulary progresywne, zwiększając znacznie codzienny komfort życia osób po 40 roku życia.

1-DAY ACUVUE® Moist Multifocal 30 soczewek

Zalety soczewek kontaktowych Johnson&Johnson

Marka Acuvue, którą tworzy firma Johnson&Johnson zapewnia użytkownikom wiele korzyści. Na uwagę zasługuje przede wszystkim solidna jakość wykonania soczewek. Trwałość i komfort użytkowania sprawiają, że są one popularne na całym świecie. To jednak nie wszystko. Soczewki zostały wyposażone w szereg udogodnień, dzięki którym ich użytkowanie jest łatwe i przyjemne. Na uwagę zasługuje system HydraLuxe, który zapewnia stabilny film łzowy oczu. Soczewki 1-day mogą być bez przeszkód noszone cały dzień (przez kilkanaście godzin) - bez obaw o pojawienie się jakiegokolwiek dyskomfortu. Wykonane z materiałów silikonowo-hydrożelowych nie tylko zapewniają wyjątkowy komfort, ale również chronią powłokę oka przed zabrudzeniami.

Soczewki Johnson&Johnson można dopasować pod względem czasu ich użytkowania - jednodniowe lub dwutygodniowe. Szeroka gama produktów pozwala na korekcję różnych wad wzroku - zarówno tych niewielkich, jak i większych. Nie trzeba więc obawiać się o wyraźne widzenie. W naszym sklepie można znaleźć także różnej wielkości opakowania. Ty decydujesz, czy kupujesz mniejsze paczki, czy decydujesz się na większe i tym samym oszczędzasz.

Nowoczesne soczewki Johnson&Johnson niezależnie od wybranego wariantu zostały wyposażone w powłokę, dzięki której chronią również użytkownika przed promieniowaniem UV (zarówno przed promieniowaniem UVA, jak i UVB), co jest ważne w trybie dziennym nie tylko latem, ale przez cały rok. To zabezpieczenie jest bardzo ważne i ma bezpośredni wpływ na zdrowie oczu.

Dla kogo będą odpowiednie soczewki kontaktowe Johnson&Johnson?

Soczewki kontaktowe Acuvue (Oasys, Moist, TruEye, 2) przeznaczone są dla osób z różnymi przypadłościami wzroku. Docenią je szczególnie Ci użytkownicy, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Dzięki wykorzystaniu materiału hydrożelowego soczewki są bezpieczne dla oczu, skutecznie je nawilżają, a co najważniejsze chronią przed odkładaniem się osadów białkowo-lipidowych. Czas noszenia poszczególnych soczewek kontaktowych uzależniony jest od wybranego modelu.

Amerykański koncern farmaceutyczny Johnson&Johnson zaznacza, że soczewki są niemalże niewyczuwalne na oku, a dzięki zastosowaniu technologii najnowszej generacji idealnie do niego przylegają i nie przesuwają się. To ważne zwłaszcza dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z "kontaktami".

Co należy wiedzieć wybierając szkła kontaktowe Johnson&Johnson?

Wybór soczewek, jakie oferuje firma Johnson&Johnson i podlegająca pod nią marka Acuvue jest niezwykle szeroki. Decydując się na soczewki producenta, w pierwszej kolejności należy dopasować je do wady wzroku. Kolejnym istotnym krokiem będzie podjęcie decyzji dotyczącej rodzaju szkieł. Jednodniowe modele są niezwykle komfortowe i polecane szczególnie osobom, które tylko w niektórych sytuacjach muszą wspomagać się tego typu rozwiązaniem. Soczewki dwutygodniowe to wygodne, ale również finansowo opłacalne rozwiązanie. Produkty w różnych wariantach czasu noszenia można użytkować naprzemiennie - dopasowując je do własnego trybu życia.

Zobacz także: