Firma Cooper Vision to jeden z wiodących producentów soczewek kontaktowych na świecie. Dzięki jej ogromnego zaangażowaniu w stałe poszerzanie perspektyw odnoście kwestii związanych z soczewkami kontaktowymi, obecnie możemy cieszyć szerokim wyborem i ogromnymi możliwościami korekcji wad wzorku w szczególności przy astygmatyzmie, prezbiopii czy suchości oczu. W tym celu firma ta współpracuje z ogromną rzeszą wyśmienitych specjalistów z dziedziny ochrony zdrowia oczu. Cooper Vision produkuje soczewki kontaktowe tylko w oparciu o najnowsze technologie i materiały, które najlepiej sprawdzają się w każdych ich typach, czyli przeznaczonych do jednodniowego, dwutygodniowego, miesięcznego a nawet rocznego trybu noszenia. Działanie firmy Cooper Vision wyrażają się przede wszystkim w fachowości, sumienności, skupieniu i determinacji.


Cooper Vicion jest częścią grupy spółek – The Cooper Comapnies Inc.. Firma ta działa od początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Marka ta znana jest już na cały świecie, a o jej produktach słyszał już chyba każdy człowiek związany z tematem dbania o bezpieczeństwo oczu i korekcji wad wzroku. W ofercie Cooper Vision znajdziemy więc najbardziej rozpoznawalne soczewki kontaktowe, takie jak: Biofinity, Clariti, Proclear, MyDay czy Biomedics. Tym pięciu czołowym jej brandom zaufało już miliony ludzi, więc wybierając je możesz mieć pewność, że Twoje oczy będą bezpieczne i bardzo dobrze chronione przed wszystkimi możliwymi niedogodnościami życia codziennego. Rosnąca ich popularność wynika natomiast przede wszystkim z nowoczesności stosowanych rozwiązań i wysokiego komfortu użytkowania połączonych z atrakcyjną ceną oraz szeroką gamą parametrów.

Cooper Vision jak sam się określa to „mała, wielka firma”. W końcu ich soczewki kontaktowe mogą pomagać zarówno użytkownikom, jak i specjalistom poprzez coraz to nowe innowacje, które wprowadzają. Firma ta bardzo uważnie słucha tego, co mówią jej klienci i stara się cały czas spełniać ich stale zmieniające się oczekiwania. Dlatego zarówno współpracujące z nią firmy jak i sami ich klienci z pewnością zawsze uzyskają pomoc i wsparcie w zakresie potrzeb związanych z bezpieczeństwem i dbaniem o odpowiednią ochronę i jakość wzroku.

Zaufaj więc jednemu z głównych producentów soczewek kontaktowych – Cooper Vision. Zapoznaj się ze wszystkim dostępnymi jej soczewkami w naszym e-sklepie Soczewki24.pl i salonach stacjonarnych Soczewki24 i Viu Viu Optica. Być może okaże się, że to właśnie soczewki Cooper Vision będą tymi, które najbardziej będą Ci odpowiadać, a ich noszenie okaże się dla Ciebie najbardziej komfortowe i wygodne.