soflens

Znajdź najbliższy salon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Darmowa dostawa no limit lub 15% rabatu

 

 

Soczewki Soflens

Biofinity

Rodzina soczewek kontaktowych SofLens pochodzi z oferty firmy Bausch&Lomb, jednego z wiodących producentów produktów kontaktologicznych na świecie. Soczewki SofLens wykonane są z materiału hydrożelowego o nazwie Polymacon, który charakteryzuje się dużą zawartością wody oraz dużą przepuszczalnością tlenu, co wydatnie poprawia komfort noszenia. Dodatkowo zastosowany w produkcji materiał jest odporny na osadzanie się osadów białkowych.

W rodzinie SofLens znajdują się soczewki kontaktowe o różnych trybach wymiany przeznaczone do korekcji różnych wad wzroku, głównie nadwzroczności i krótkowzroczności. Soczewki Soflens są wybierane przez osoby, które oczekują wysokiego komfortu w atrakcyjnej cenie. Do soczewek z rodziny SofLens należą soczewki miesięczne SofLens 38 oraz SofLens 59, a także jednodniowe soczewki SofLensDailyDisposable. Ofertę tej marki uzupełniają soczewki SofLensToric 66 przeznaczone dla osób z astygmatyzmem.

Soflens 38 - 6 sztuk

Soflens 38 - 6 sztuk
Producent: Bausch & Lomb
Cena: od 68.99
op.

Soflens 59 - 6 sztuk

Soflens 59 - 6 sztuk
Producent: Bausch & Lomb
Cena: od 46.99
op.

Soflens 59 (1 szt.) - wyprzedaż do 30.06.2020

Soflens 59 (1 szt.) - wyprzedaż do 30.06.2020
Producent: Bausch & Lomb
Cena: 6,65 zł 8,35 zł
  • Promocja

Soflens 66 Toric - 6 szt.

Soflens 66 Toric - 6 szt.
Producent: Bausch & Lomb
Cena: od 148.99
op.

SofLens Daily Disposable - 30 sztuk

SofLens Daily Disposable - 30 sztuk
Producent: Bausch & Lomb
Cena: od 49.99
szt.

Soczewki SofLens – wysokiej jakości produkt od Baush&Lomb

Soczewki Soflens mają swoich zagorzałych fanów wśród użytkowników soczewek kontaktowych w wielu krajach, także w Polsce. Produkowane przez jednego z głównych dostawców produktów kontaktologicznych, amerykańską firmę Bausch&Lomb, soczewki Soflens zaskarbiły sobie sympatię klientów wysoką jakością oraz konkurencyjną ceną. W rodzinie soczewek Soflens można znaleźć produkty miesięczne oraz jednodniowe przeznaczone do korekcji standardowych wad wzroku, czyli krótkowzroczności i nadwzroczności, oraz astygmatyzmu.

 

Soczewki SofLens – zarówno do noszenia w trybie dziennym, jak i miesięcznym

Soczewki Soflens są stworzone do noszenia w trybie dziennym. To oznacza, że na noc należy je włożyć do specjalnego pojemnika z płynem do soczewek, w przypadku soczewek miesięcznych Soflens 59 i Soflens 38, lub zdjąć i wyrzucić, w przypadku soczewek jednodniowych Soflens Daily Disposable. Soczewki produkowane są z materiału hydrożelowego, który charakteryzuje się dużą zawartością wody, żeby zapewnić oczom odpowiednie nawilżenia i uchronić użytkownika przed nieprzyjemnym uczuciem dyskomfortu wynikającym z ich suchości. Materiał używany do produkcji soczewek Soflens jest również wyjątkowo odporny na osadzanie się zanieczyszczeń, w tym naturalnych osadów białkowych, zapewniając komfort i higienę przez cały okres użytkowania wskazany przez producenta. Pozytywna opinie klientów o soczewkach Soflens wynikają również z tego, że są one wyjątkowo cienkie, dzięki czemu udało się osiągnąć dużą przepuszczalność tlenu oraz wygodę aplikacji i noszenia. Jeśli zatem szukasz niezawodnych i sprawdzonych soczewek do codziennego noszenia, to soczewki Soflens mogą być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, tym bardziej, że miesięczne soczewki Soflens 38 występują aż w trzech krzywiznach, co znacznie ułatwia dopasowanie. Wolisz soczewki jednodniowe, które nie wymagają zakupu dodatkowych akcesoriów ani zabiegów czyszczących? Wybierz soczewki Soflens Daily Disposable i ciesz się wygodą oraz doskonałym widzeniem, kiedy tylko chcesz.

Sprawdź również inne produkty Baush&Lomb – soczewki PureVision.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl