Program lojalnościowy salonów

Kupujesz w salonie stacjonarnym? Dołącz do Klubu S24!

Kupowanie w salonach stacjonarnych może być pełne korzyści! Przystąp do Klubu s24 i odbieraj rabaty na płyny, soczewki oraz okulary. Jak przystąpić do programu lojalnościowego? Wystarczy wypełnić formularz w salonie i podać dane, które pozwolą na  zidentyfikowanie uczestnika programu, co jest niezbędne do naliczania zniżek oraz korzystania przez klienta z dodatkowych benefitów.

Co zyskujesz przystępując do programu? Już na start otrzymasz 5% rabatu na zakupy podczas których przystąpiłeś do programu. Potem, po przekroczeniu zakupów na łączną kwotę 500 zł, możesz korzystać już ze stałego rabatu 5% na zakupy, a przy zakupie produktów ze rodziny EyeCare z rabatu 10%. 

Po przekroczeniu kwoty 1000 zł masz możliwość bezpłatnego zbadania wzroku (raz w roku) oraz uzyskania rabatu 15% na zakup okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych (raz w roku). Prawo do zniżek stracisz, jeżeli na Twoim koncie uczestnika programu nie zanotujemy aktywności przez 12 miesięcy.

Zainteresowany? Zapytaj o szczegóły programu w swoim salonie!

* rabaty wynikające z uczestnictwa w Klubie S24 nie dotyczą zakupów dokonanych w sklepie internetowym soczewki24.pl z odbiorem osobisty w salonie stacjonarnym i nie łączą się z innymi rabatami, promocjami i ofertami specjalnymi.