Sklep z soczewkami i okularami - Soczewki24.pl

 • +48 71 757 53 88
  do kasysuma:0,00 zł
  wyszukiwarka zaawansowana

  Znajdź najbliższy salon

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Soczewki24 Promocja

  Pojemniki na soczewki

  Pojemnik na soczewki kontaktowe to podstawa dla osób, które korzystają z dostępnych na rynku soczewek kontaktowych innych niż jednodniowe. Jego głównym zadaniem jest utrzymywanie soczewek w czystości, a także zabezpieczanie ich przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki takiemu pojemniczkowi Twoje soczewki będą przechowywane w płynie zwalczającym bakterie i zapewniającym im odpowiednie środowisko oraz nawilżenie.

  Pojemnik na soczewki

  Pojemnik na soczewki
  Producent:Albinex
  Cena:4,99 zł
  szt.


  Pojemniczki na soczewki dostępne są w różnych kształtach i kolorach, ale trzeba pamiętać, że pojemniczek na soczewki musi być przede wszystkim wygodny i poręczny. Powinien mieścić się w kosmetyczce, kiedy zabieramy go ze sobą w podróż. Co ważne, pojemnik na soczewki powinien być szczelnie zakręcany, aby nie dostały się do niego żadne niechciane dla nas bakterie. Można go co jakiś czas odparzyć w przegotowane, lekko gorącej wodzie lub wymieniać regularnie na nowy, najlepiej co miesiąc-dwa. W ten sposób będziemy mieli pewność, że wszystkie niewidoczne drobnoustroje, które dostały się do niego w czasie użytkowania, zostały zlikwidowane. Korzystanie z brudnego pojemnika na soczewki może nie wpływać dobrze na nasze soczewki kontaktowe i co najważniejsze, zdrowie naszych oczu. Zalecamy zatem codzienną wymianę w nim płynu, po każdorazowym użytkowaniu soczewek kontaktowych.

  Serdecznie zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty pojemników na soczewki kontaktowe, które są sprawdzonymi i modelami przez naszych klientów. Polecamy także obejrzenie dostępnych u nas zestawów promocyjnych, które często mogą uwzględniać pojemniczki na soczewki kontaktowe wraz z jakimiś przydatnym do nich produktami. Dzięki temu będą mieli Państwo okazję kupić go w jeszcze bardziej promocyjnej i korzystnej cenie i wypróbować nasze nowe produkty, przeznaczone do utrzymywania i użytkowania soczewek kontaktowych. Życzymy więc udanych zakupów, a w razie potrzeby, służymy naszą pomocą!

  do góry
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl