56-plyny-do-soczewek-twardych
Sklep z soczewkami i okularami - Soczewki24.pl
  • +48 533 363 565
    +48 71 757 53 88
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Znajdź najbliższy salon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Soczewki bez VAT

Płyny do soczewek twardych

 

Płyn do soczewek kontaktowych powinien być podstawą codziennej pielęgnacji soczewek kontaktowych, ponieważ jest konieczny do utrzymania soczewek kontaktowych w dobrym stanie. Czyszczenie zgodnie z zaleceniami oraz przechowywanie soczewek w odpowiednim płynie zapewnia wysoki komfort przez cały okres noszenia soczewek dwutygodniowych lub miesięcznych. W zależności od typu soczewek, których się używa, należy wybrać właściwy płyn. W ofercie posiadamy płyny do różnych typów soczewek oraz do normalnych i wrażliwych oczu. Trzeba pamiętać, że nie należy stosować płynów przeznaczonych tylko do soczewek miękkich do soczewek twardych i odwrotnie, ponieważ można w ten sposób zniszczyć soczewki. W naszym sklepie znajdziesz więc głównie płyny do soczewek miękkich, ale także płyny przeznaczone do soczewek twardych jak Boston Simplus.

 

Wöhlk Aufbewahrung - 120 ml

Wöhlk Aufbewahrung - 120 ml
Cena: od 26.90
szt.

AOSEPT PLUS z HydraGlyde 360 ml

AOSEPT PLUS z HydraGlyde 360 ml
Producent: Alcon
Cena: 44,99 zł
szt.


Twarde soczewki kontaktowe najnowszej generacji w przeciwieństwie do starszych, wykonane są z materiałów łatwo przepuszczających tlen. Dobrze dopasowana soczewka dotyka rogówki tylko obrzeżem, a miejsce pod soczewką wypełnia odżywczy płyn łzowy, dostarczający tlenu. Ten typ soczewek kontaktowych przeznaczony jest dla osób, których wada wzorku jest naprawdę duża i korygowanie jej wymaga wyjątkowo skomplikowanej korekcji. Dlatego jeśli jesteś ich użytkownikiem lub planujesz nim być, to odpowiedni płyn wysokiej jakości, będzie dla Ciebie konieczny. Zdecyduj się więc na jeden z tych, które znajdują się w naszej ofercie.

Dostępne w naszym sklepie płyny do ochrony i dezynfekcji soczewek pochodzą od najlepszych producentów na rynku. Współpracujemy z nimi od dłuższego czasu, a wszyscy nasi klienci bardzo cenią sobie ich produkty. Dołącz więc do nich i Ty - wybierz idealny dla siebie płyn do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony twardych soczewek kontaktowych.

Pamiętaj, że poza płynem potrzebne jest także pudełeczko do przechowywania w nim soczewek. Do niektórych płynów otrzymasz pudełeczko gratis, w innym przypadku znajdziesz odpowiednie pudełeczko w dziale z akcesoriami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl