Sklep z soczewkami i okularami - Soczewki24.pl

 • +48 71 757 53 88
  do kasysuma:0,00 zł
  wyszukiwarka zaawansowana

  Znajdź najbliższy salon

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Soczewki24 Promocja

  Zapytaj optyka

   

  Płyny do soczewek twardych

   

  Płyn do soczewek kontaktowych powinien być podstawą codziennej pielęgnacji soczewek kontaktowych, ponieważ jest konieczny do utrzymania soczewek kontaktowych w dobrym stanie. Czyszczenie zgodnie z zaleceniami oraz przechowywanie soczewek w odpowiednim płynie zapewnia wysoki komfort przez cały okres noszenia soczewek dwutygodniowych lub miesięcznych. W zależności od typu soczewek, których się używa, należy wybrać właściwy płyn. W ofercie posiadamy płyny do różnych typów soczewek oraz do normalnych i wrażliwych oczu. Trzeba pamiętać, że nie należy stosować płynów przeznaczonych tylko do soczewek miękkich do soczewek twardych i odwrotnie, ponieważ można w ten sposób zniszczyć soczewki. W naszym sklepie znajdziesz więc głównie płyny do soczewek miękkich, ale także płyny przeznaczone do soczewek twardych jak Boston Simplus.

   

  AOSEPT PLUS z HydraGlyde 360 mlAOSEPT PLUS z HydraGlyde 360 ml
  Producent:Alcon
  Cena:44,90 zł
  szt.
  Boston Simplus 120 mlBoston Simplus 120 ml
  Producent:Bausch & Lomb
  Cena:34,90 zł
  szt.


  Twarde soczewki kontaktowe najnowszej generacji w przeciwieństwie do starszych, wykonane są z materiałów łatwo przepuszczających tlen. Dobrze dopasowana soczewka dotyka rogówki tylko obrzeżem, a miejsce pod soczewką wypełnia odżywczy płyn łzowy, dostarczający tlenu. Ten typ soczewek kontaktowych przeznaczony jest dla osób, których wada wzorku jest naprawdę duża i korygowanie jej wymaga wyjątkowo skomplikowanej korekcji. Dlatego jeśli jesteś ich użytkownikiem lub planujesz nim być, to odpowiedni płyn wysokiej jakości, będzie dla Ciebie konieczny. Zdecyduj się więc na jeden z tych, które znajdują się w naszej ofercie.

  Dostępne w naszym sklepie płyny do ochrony i dezynfekcji soczewek pochodzą od najlepszych producentów na rynku. Współpracujemy z nimi od dłuższego czasu, a wszyscy nasi klienci bardzo cenią sobie ich produkty. Dołącz więc do nich i Ty - wybierz idealny dla siebie płyn do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony twardych soczewek kontaktowych.

  Pamiętaj, że poza płynem potrzebne jest także pudełeczko do przechowywania w nim soczewek. Do niektórych płynów otrzymasz pudełeczko gratis, w innym przypadku znajdziesz odpowiednie pudełeczko w dziale z akcesoriami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów!

  do góry
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl